| Chrystyne a întrebat:

Zodia mea? Care o ghiceste primul ia.::fundita::.winking kiss

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Balanta

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Leu

| Bianka a răspuns:

Fecioara

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu stiu gemeni, leu, rac, feciora, pesti, varsator?

| FanMJJ a răspuns:

Leu, fecioara, balanta, scorpion, sagetator, capricorn, varsator, pesti, berbec, taur, gemeni, rac big grin alege una

| GoddesWilma a răspuns:

Rac, fecioara, balanta, sagetator, scorpion, capricorn, pesti, varsator, berbec, taur, gemeni, leu,winking, una din ele e a ta, le'am scris pe toate deci am nimerito, funda puppy dog eyes pleasebatting eyelashes

| Chrystyne explică:

Stii...myhaytza93 eu cautam raspuns la intrebare, asa ca al tau nu are nici un rost.
Daca nu iti convine intr, atunci nu o mai citi...sau pur si simplu ignor'o.
Vai de mine "Altii au probleme serioase" ...probabil ca esti un copil
batut de mama si de tata tongue
Si sa stii ca pentru ghicitori m-am inscris... vreo problema?

| Chrystyne explică:

laughing hai lasa-ma
"S-a ales praful de TPU"
Nu stiu ce sa-ti zic.Bravo mie.-Da! ma plictisesc, de asta pun ghicitori pe site...- in cazul in care nu stiai asta nici macar nu e ghicitoare...Sa iti zic eu o intr:
Daca eu tot sunt un copil, mai bine nu ti-ai pune mintea cu mine ca sa nu cazi de prost...
Oare de ce ai mai raspuns a doua oara la intrebare?
Asta da provocare pentru creier! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te plictisesti foarte tare... te-ai inscris aici pentru ghicitori si pentru a da funde la ghicitorile tale? Altii au probleme serioase, nu au timp de caterinca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ChRySsY... ce sa spun, cautai raspuns la intrebarelaughingMa referam la faptul ca altii au probleme serioase, nu am zis ca am eu dar oare ce importanta are pentru tine ca pui ghicitori pe site? day dreamingIti zic eu ca le pui de plictiseala... o plictiseala drastica.Eu nu sunt copil dar tu esti, nu esti tot ca un copil gandesti.winking
S-a ales praful de TPU cu specimene de genu' si multe altele bineintelesstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de cateva indicii: cum iti place sa te imbraci, cat de mult iti plac oamenii cum stai de obicei cu sanatatea si cat de des te indragostesti?

| Roxana2626 a răspuns:

Taur? big grin fundiza?