| Răzvănykă a întrebat:

A fost vaccinul safe sau nu? Astept argumente.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
47 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Si da stiu ca voi primi un mare ignore de la tine, asa cum au facut-o numai pe subiectul Covid toti mancatorii de ca.cat cand nu au putut dovedi mizeriile scrise. Faptul ca imi dai ignore nu inseamna ca ai dreptate sau ca ai vreo dovada.

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru suntserios):

Nu iti dau niciun ignore, părerea mea este părerea mea, opinia ta e opinia ta, si o respect. Ca nu esti de acord, asta e, se mai intampla

| Răzvănykă explică (pentru ILikeBlackCats):

Esti femeie, n-avem pretenii bai iqless laughing laughing

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Răzvănykă):

"pretenii"?
Da, cliseul "toate femeile sunt proaste".
La revedere

| Răzvănykă explică (pentru ILikeBlackCats):

Mars la bordel

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Tu nu ai exprimat o parere.
Daca exprimai o parere atunci raspunsul tau era geva in genul

"Cred ca vaccinul e naspa, si poti sa patesti ceva grav de la el"

Asta era o parere.

Tu ai afirmat un fapt

" Am in familie aprox 5 morti din cauza vaccinului"

Intelegi diferenta?

Cand afirmi un fapt ca asta trebuie sa vii cu niste dovezi, altfel inseamna ca ai niste intentii foarte rele in conversatia in care participi.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

De altfel o chestie atat de grava precum sa iti moare 5 apropiati din cauza unui vaccin era deja o chestie in care trebuia sa existe o ancheta penala, sa fie sesezat un procuror pentru ca TU STII ca medicul a falsificat niste document oficiale si ai probe in directia asta.

Cand iti mor 5 membrii din familie si TU STII CAUZA atunci anunti procuratura, politia... nu mananca CA>CAT pe TPU.

Intelegi acum gogomania raspunsului tau si cat de plin de CACAT imputit e?

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Nu, ca nu au avut voie, erau amenintati ca sunt dati afara daca fac asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Deci nicio dovadă și la tine. Mâncător de CACAT și tu.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Ce sa stii tu de acolo din casa si de la shaorma.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Treaba e foarte simpla.
Ai o dovada medicala? sau mananci CACAT.
Dar e clar deja ca pute.

Si CACATUL mancat aici e sustinut de CACATUl mancat la raspunsul cu slugile UE.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Iesi din casa, ia o gura de aer ca ti s-a urcat shaorma la cap, nu stau sa dezbat ce s-a intamplat in pandemie ca n-am cu cine.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Ai dovezi?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Ce vorbesc, nici macar dovezi medical nu e nevoie, o explicatie medicala e suficienta.

| Holiday a răspuns (pentru Lupică27):

Toti imbecilii au inceput sa puna diagnostice...laughing

| Holiday a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Toti imbecilii au inceput sa puna diagnostice. Oricum, interesant e ca numai in familiile antivaccinistilor sunt morti din cauza vaccinului...laughing

| doctorandus a răspuns (pentru suntserios):

Post hoc ergo propter hoc.