| Cosmin_Gherhes_1992 a întrebat:

Bună seara! Este adevărat că nu ai voie să te speli pe dinți înainte de testul covid?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca asa ti a spus medicul faci asa cum spune el.

| cfrtobias a răspuns:

Eu nu cred asa ceva, atunci nu te speli nicaieri, da ce mananci pasta sau ceva?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate dupa ce te speli pe dinti nu ai voie sa mananci 30 de minute.asta cu covidelul nu prea are noima.

| darrio2007 a răspuns:

Nici duș nu trebuie sa faci 3 luni inainte.