| firelord66 a întrebat:

1.Am vazut pe unele situri xxx ca maram mama facea sex cu fica sau cu fiul credeti ca unele sunt adevrate?

7 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

In zilele de azi, orice poate fi adevarat straight face

| kirra886 a răspuns:

Sunt actori cu siguranta, garantez!

Răspuns utilizator avertizat
| Jameson a răspuns:

Nu este adevarat. Crezi ca tot ce scrie este adevarat?

| olian a răspuns:

Nu sunt adevarate acolo in filmele x, dar in realitate eu cred ca se intampla nu neaparat la noi in tara, oricum cine face asta este un mare ratat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand daca te-ai uitat la astfel de filme ai un comportament compulsiv in mometul de fata si probabil si anumite dereglari psihice pe care nici nu le sesizezi; nu o spun cu rautate ci incerc sa-ti arat ca pornografia nu genereaza nici placere nici vreun alt beneficiu ci doar distruge din pacate din ce in ce mai multi oameni! De exemplu 70% dintre barbati sunt consumatori de pornografie iar cei care consuma pornografie se si masturbeaza sau chiar fac alte lucruri mult mai grave! Daca vrei sa-ti spun mai multe lasa un mesaj!

| firelord66 explică (pentru anonim_4396):

Ma uit rar pe situri porno si nu ma masturbez des. poate o data la 2 saptamani