| JuneRain a întrebat:

1.Cand preferati sa faceti dragoste/sex,dimineata, ziua sau noaptea? si de ce?
2. Pentru barbati:cum sa fie partenera, ce asteptari aveti de la ea cand faceti dragoste/sex?
3. Tot pentru barbati: cum va face o femeie sa o iubiti cu adevarat?

4 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Dimineata in nici un caz...ar trebui inainte sa ma scol din pat sa fac pipi si sa ma spal pe dinti inainte (morning breath...bleah!) s-o spal si pe "dinsa" si sa-l trimit si pe el sa faca acelasi lucru
Pina e gata totul s-a dus naibii cheful...

In timpul zilei iar e naspa...pe lumina? Nah!
Preferabil seara-noaptea.

| BIS99 a răspuns:

1. Noaptea, că e mai intim şi mai fain.
2. Să nu fie încordată, ci să fie relaxată, şi să zică stop când nu mai vrea.
3. Să îmi arate că ar băga mâna-n foc pentru. mine şi să nu fie urâtă şi proastă.

| RAY a răspuns:

1 noaptea ca nu o vad
2 preferabil sa fie femeie daca se poate
3 daca i dau cardul si pinul de la card

| robertbora a răspuns:

1. cand ai chef si dispozitia necesara.
2.sa se lase purtata de val, sa fie dura dar romantica, pasionala dar rea, sa-mi cunoasca punctele slabe!
3.aici e nevoie de timp si depinde de personalitatea fiecaruia!