| Sufletel_7696 a întrebat:

1. Ce va place cel mai mult la o fata?

2. V-ati indragosti de o fata cu trei ani mai mica, care are o gindire matura si este destul de draguta si se comporta bine?

3. Cind sarutati o fata?

4. Dupa ce o sarutati simtiti ceva pentru ea, va mai ginditi la ea, va indragostiti de ea?

8 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

1.Caracterul
2. Da, de ce nu? Daca o plac nu vad vreun impediment. Nu ma intereseaza varsta
3.Cand vreau sa-i arat cat de mult o iubesc
4. Da, normal...Nu sarut o fata doar asa, de forma

| ToxicBubless a răspuns:

Hmm...eu sn`t mai mica decat prt meu(16 ani) cu 3 anihee heesi da am o gandire matura pentru varsta mea(13/14 ani)...deci mai bine`e ar raspunde elhee hee

| Alex4LighT a răspuns:

1.Inteligenta,faptul ca este cu picioarele pe pamant, sa fie si dragutahappy.
2. Da
3.Cand sunt impreuna cu ea.
4.Nu sarut pe cineva fara sa fiu indragostit de ea.

| mii a răspuns:

1.hmmm.sa fie fata serioasa, desteapta, sa nu fie pitipoanca, sa fie amuzanta.etc...

2.tocmai am facut-ohappy

3.cand simt

4.DEAhappy

| Mayhem_8215 a răspuns:

1.Nu cred ca exista ceva care sa-mi plac in mod special, daca ar fi ceva ce urmaresc in principal pentru prima data este parul. Am eu o slabiciune pentru parul lung laughing.
2.Nu, pentru ca ar fi cam mica laughing. Indiferent, ar insemna sa aiba aproximativ 13 ani.
3. Exista un moment decisiv in privinta asta?laughing
4. Posibil, depinde de imprejurarile sarutului.

| Tiberius a răspuns:

1 cum arata, si personalitatea. 2 atata timp cat nu intru la coruptie de minori. 3 ori de cate ori e posibil. 4 depinde

| victoR1k_1606 a răspuns:

1. Felul unic de a fi
2. Nu cred ca varsta are vreo putere schimbat-oare in dragoste.
3. Cand este cu adevarat speciala.
4. Poate sunt deja indragostit, tu te saruti cu orice fata pe care o prinzi?

| hsr a răspuns:

1. Felul ei de a fi
2.Varsta nu prea conteaza
3.Cand vreau sa-i arat ca o iubesc
4.Normal ca m'as gandi la ea, ma indragostesc de eabig grin