| BGI a întrebat:

1. De ce unele fete nu apreciaza baietii care le iubesc precum ochii din cap?
2. De ce nu se gandesc la cat s-a sacrificat baiatul pentru ele?
3. De ce nu intelegeti ca daca e un baiat care nu va inseala si nu e virgin se satura si el de laba dupa vreo 4-5 luni?
4. De ce nu ne iubiti asa cum suntem?
5. De ce nu e de ajuns iubirea pe care unii din noi vi-o oferim, si unele din voi puneti banii mai presus de ea?

Hai sa va vad raspunsurile fetelor, ca la aruncat cu noroi in noi sunteti campioane.

54 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In general asa sunt romancele alege tu si tu o femeie normala

| RAY a răspuns:

Sa raspund mai in detaliu ca daca as fi fata
1 de ce nu aprecieaza baieti fetele mai putin frumoase fizic? de ce alearga toti dupa frumoase si vor majoritatea doar sex si atat mintint fetele ca vor relati asta e frumos?
2 unele se gandesc si prelungesc relatia in suferinta
3 sexul il vrea si sexul feminim
4 tu de ce nu iubesti o fata doar pentru sufletul ei? pentru a primi iubire trebuie sa daruiesti ceva
5 banii sunt mai presus ca orice asta nu e ceva nou ce te mira fara banii nu poti trai, si nu toate sunt dupa banii si multi asa le invata apoi se trezesc ca sunt materialiste

| BGI explică (pentru RAY):

Daca esti baiat, cred ca iti poti raspunde singur la prima si la a patra intrebare. In multe cazuri, noi baietii gandim intai cu capul din pantaloni. Vezi o fata frumoasa, faci ce faci, vorbesti etc, ajungi sa te indragostesti. De asta in majoritatea cazurilor baietii fug dupa fetele frumoase.

| neutrino a răspuns:

Nu toate fetele sunt proaste, ba din contra.

| zurick a răspuns:

1.Ai uitat sa precizezi cuvantul ''majoritate''.De unde stii tu ca asa sunt toate?
2. Uneori iti dai seama ce ai dupa ce-l ierzi
3.n-am eu dreptul sa comentez
4.Asta tine de femei sau de oameni.Scuze,am uitat ca sunteti perfecti.Defapt n-am chef sa insult...
5.Se numeste lacomie si nu iubire e doar o metoda de a fraieri doar pentru scopurile tale, bineinteles egoiste.Dar sa nu uitam ca nu s-a intamplat parca asa ceva si-n cazul asta. Daca nu crezi iti arat
6.Ce sa mai zic de ex. forta cu care va mandriti:
''Hai, taci ca-ti dau 2 de nu te vezi'', am uitat sa nu zic ca toti pentru ca exista, dar si tu ai uitat.Astept sa vad cum comentezi.

| BGI explică (pentru zurick):

1. De ce UNELE fete nu apreciaza baietii care le iubesc precum ochii din cap?

Invata sa citesti intai, ok?

| zurick a răspuns (pentru BGI):

Aici ma scuzi.Scuza-mi inferioritatea bla bla bla.Atat ai de comentat?

| BGI explică (pentru zurick):

4. Cine naiba a zis ca sunt perfect? Cand au o relatie, unele fete incep: Vezi ca prietenul ala al tau nu imi place, sa nu mai vorbesti cu el! Dar de ce esti asa? Fii cum zic eu ca e mai bine. Si multe altele care nu imi trec acum prin cap.

| BGI explică (pentru zurick):

Nu am dispozitia necesara pentru contraargumente fara jigniri in momentul de fata. Daca ti se pare ca te-am jignit cu raspunsul la pct 1, pe care ai reusit sa il citesti pe fuga, imi cer scuze.

| zurick a răspuns (pentru BGI):

Nu mi s-a parut ca ma jignesti neaparat pe mine, dar scuza-ma ca n-am fost atenta

| zurick a răspuns (pentru BGI):

Adevarat.Eu am zis si m-am referit la superioritatea la care nici un barbat n-o s-o recunoasca.Iar ex dat de tine se numeste prostie, curata prostie. Apropo nu poti iubi pe cineva pentru ceia ce vrei tu sa fie ci pentru ceia ce este.Adevarat faptul ca unele isi gasesc o relatie doar ca sa aiba una si de aia prea multa iubire nu exista.Ce doresti sa mai spui?

| BGI explică (pentru zurick):

Ca sa iti raspund si la 6. Eu intotdeauna am evitat sa dau in fete. Am preferat sa imi vars nervii pe cu totul altceva. Asa ca, iti transmit, cu parere de rau, ca eu nu intru in categoria enumerata de tine.

| zurick a răspuns (pentru BGI):

Stiu,asta.Stiu ca nu toti intra la un loc. Vorbesc de unii care fac parte din aceasta grupa nu de toti.

| BGI explică (pentru zurick):

Daca unii cred ca sunt superiori pentru ca au dat intr-o fata, nu pot decat sa le urez "multa, multa mu..., pardon, sanatate". Legat de superioritate, din punctul meu de vedere, baietii au lucruri la care sunt mai buni ca fetele si viceversa, dar per total sunt de parere ca suntem la acelasi nivel, nici unul inferior sau superiorwinking

| zurick a răspuns (pentru BGI):

As dori sa ascult parerea ta si la intrebarea pe care tocmai am pus-o, uita-te la profilul meu

| loverboy111 a răspuns (pentru zurick):

Eu am dat o singura data intr-o fata si asta pentru ca ma bagt in spital cu vreo 4 suturi cu toata forta. Si imi pare rau ca nu am batut-o mai rau.( acele suturi au fost la testicule)

| HueyFreeman a răspuns (pentru zurick):

6. De ce te simti inferioara? Este clar ca unul care se lauda ca poate sa loveasca decat compenseaza pentru altceva. Si nu, nu ma refer la micimea penisului, ci la lipsa circumvolutiunilor.

| BGI explică (pentru HueyFreeman):

Ai dreptate. Circumvolutiunile acelor personaje sunt lipsa. Mai ales in cazul celor care aleg sa dea in fete si care in momentul in care vine spre ei un baiat, hotarat sa le redecoreze dantura, incep sa strige dupa ( de pe, mortii lor, ca mereu le incurc ) mami.

| OoBunnyoO a răspuns:

As putea pune aceleasi intrebari si baietilor. Nu numai fetele fac lucrurile astea.

| BGI explică (pentru OoBunnyoO):

Exact. Iar majoritatea raspunsurilor cred ca o sa fie aceleasi ( din punctul meu de vedere ). In multe cazuri, unii baieti gandesc cu capul care nu trebuie, asta fiind cauza.winking

| Danysan a răspuns:

Amice -Realitatea e Dura dar iti spun doar cateva Vorbe.1-Daca ai Fi fata ai gandii la fel.
2-Daca esti urat poti sa le iubesti tu si sa Fi cel mai ce ca e egal cu zero -nu le pasa la zdrente...(unele sunt -nu vreau sa jignesc )
3-Sunt prea Infantile si se iau Dupa Aparente desii se lauda ca ele gandesc cu mult peste noi...

| Crucified a răspuns:

1. Dacă ai fi fată, ai aprecia şi ai iubi pe unul care te iubeşte precum ochii din cap gen aşa: media.fabulously40.com/images/ugly14.jpg sau aşa: i.pictr.com/x37gqgny6v.png? Nu cred.

2. Pe unele fete chiar le doare-n cur de sacrificiile admiratorilor lor. Nu poţi obliga pe cineva să iubească pe altcineva sau să-i fie milă de efortul depus al cuiva.

3. Nu mă bag.

4. Nu suntem obligate să avem afecţiune faţă de toţi mucoşii. Dacă ne îndrăgostim de cineva, ne îndrăgostim şi punct. Dar trebuie să fim mai atenţi/atente de cine ne îndrăgostim, că s-ar putea să ne pară rău mai târziu.

5. Alea-s nişte materialiste. Pentru ele, banii pentru haine şi cosmetice e ceva primordial. Pentru unele, conturul de buze e indispensabil.

Eu arunc cu smoală, noroi, căcat de ţânţar în cine trebuie. Că majoritatea oamenilor sunt nişte căcaţi în farfurie.

| BGI explică (pentru Crucified):

Vacuto, crede-ma, ca nu sunt urat ca aia din pozele tale, nici frumos ca Willyam Levy ( sau cum se scrie ). laughing
Nu ma refeream la sacrificiile admiratorilor, ci la sacrificiile intr-o relatie.
Nu e vorba de mucosi. E vorba ca unele, odata intrate intr-o relatie tipa in gura mare: TE IUBESC, iar dupa asta incep, dar nu e bine asa, fii asa. Nici asta nu e bine, fii asa si pe dincolo. Daca tipi in gura mare ca ma iubesti, inseamna ca ma iubesti asa cum sunt, nu trebuie sa imi schimb felul meu de a fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`2. De ce nu se gandesc la cat s-a sacrificat baiatul pentru ele?`, `3. De ce nu intelegeti ca daca e un baiat care nu va inseala si nu e virgin se satura si el de laba dupa vreo 4-5 luni?`, așa te sacrifici tu, nefutând pe alta? Vai, iubărețule!
Nu zic că-s altele mai bune, dar nici tu nu ești.

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu sunt Floricele Nimic nu e :-p

| h3r a răspuns (pentru Danysan):

Mda!

| BGI explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la alte chestii, patite de mine live la 2, nu intru in detalii ca nu are rost. Trebuia sa plec in afara, pentru ea am ramas acasa si altele care nu imi vin in minte, iar la 3 stiind ca nu mai e virgina, stai si asteapta... mult si bine. Nu am facut nicio presiune, nu am insistat aiurea, dar ea prefera sa stam pe uscat. Cum ti se pare? Daca era virgina, era cu totul alta treaba. Am avut o relatie cu o fata ( virgina ), vreme de 7 luni. S-a terminat relatia, iar ea tot virgina a ramas. Nu ma judeca pentru ca nu ma cunosti. ( Tot ce e pus in aici este patit de mine, nu vorbesc la general ).

| h3r a răspuns (pentru BGI):

Atunci nici tu să nu judeci!
Dar mai lasă sexul, tu altceva n-ai în cap?
Dacă ți-a dat țeapă dă-o dracu!
A fost o panaramă, te-a lăsat și aia e.
Nu ești primul și nici ultimul...

Tu ai căutat-o, acum uită de ea și fii mai atent data viitoare. Nu te lua după oricare!

| BGI explică (pentru h3r):

La 21 de ani doar nu vrei sa am in cap ca la 22 sa am nevasta si 3 copii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Proaste si materialiste
2.Proaste si materialiste
3.Proaste si materialiste
4 si 5 idem 1 2 3

| HaHaGirl a răspuns:

Deci scurt si la obiect...eu vreau fapte nu vorbe sunt satula de te iubesc esti cea mai importanta pentru mine sau ingerasule... vreau sa-mi dovedeasca ca ma iubeste cu fapte alea care pun banii se numesc femei materialiste am 19 si toti baietii pe care i-am avut se uitau dupa alta in timp ce ma saruta si de unde sa stiu eu ca nu ma inseala ce daca e virgin poate alta are curu mai nu stiu cum sani mai mari..norocu meu ca sunt model si am de toate asa ca am si iubit si pretendenti dar nu le dau atentie daca tot te-ai sacrificat arata-i ca asta-i facut in concluzie :VREM FAPTE NU VORBE succes boy

| BGI explică (pentru HaHaGirl):

Fapte au fost, nu mai intru in detalii. Acum vreau doar sa uit si sa merg mai departe.

Răspuns utilizator avertizat
| loverboy111 a răspuns:

Ma uite ceva ce e 100% adevarata :
Cand te poate ajula o femeie sa fi milionar?
Cand esti miliardar.
Acum sa nu aud fetele ca nu e adevarat ca se stie foarte bine si de catre ele dar nu vor sa recunoasca. Eu pe iubita actuala o iubesc mai mult decat pe pchii dintre picioare dar azi am patit-o rau cu ea. Uita-te la intrebarole puse de mine si dai pe aia care incepe cu : credeti ca sunte mai ghinionisti ca mine? acolo e toata povestea si e mare rau.

| C26 a răspuns:

Pt ca nu ai gasit tu fata care sa aprecieze ca este iubita happy
Unele fete sunt prea proaste ca sa`si dea seama de iubirea care i`o poarta un baiat happy. Altele cauta, si isi pierd speranta ca nu mai gasesc vr`un baiat sincer, care sa iubeasca cu adevarat (gen : fetele care apreciaza baiatul care le iubeste". Altele sunt doar pe interes care vor bani, masini. Daca un baiat nu are bani, si masina, si sa le faca poftele nici nu se uita la el happy
Asta se intampla ca voi baietii nu sunteti asa selectivi si alegeti una "buna" ca la asta va uitati laughing Nu zic sa stati cu una urata, dar nu cu una gen "curvulita" happy ca asta se uita mai intai la portofelwinking Daia nici nu apreciaza iubirea, pentru ca banii la ele sunt la putere, nu iubirea.
Unele fete au fost dezamagite prea mult de baieti, pentru ca au fost prea bune, si luate de proaste, si acum nu mai au incredere, si de aia au inceput mai toate sa-si bata joc, ca asa au patit si ele happy

Daca te arunci sa stai cu fete mai mici de aia astepti asa mult dupa ele sa-ti dea si altceva happy
Iar daca stai cu o fata mai de varsta ta, sau care e hotarata sa faca asta, si nu sa te refuze, dar nici fetele mai mari nu o sa-ti cada din prima happy Pt ca fetele asteapta mai intai sa se cunoasca mai bine cu baiatul, sa apara sentimente mai puternice, si unele din ele nu fac asta dupa cateva luni, altele se hotarasc sa faca asta dupa mai mult timp. Depinde de fiecare fata happy

O fata care e indragostita de tine, incepe sa te iubeasca cu calitati si cu defecte. De fapt fata care e indragostita cu adevarat de un baiat, il iubeste asa cum e, pentru ca nu mai o intereseaza micile defecte, ci pentru ea acel baiat este PERFECT happy

Deci in concluzie.
Nu ai gasit tu fata potrivita, ca nu ai cascat ochii bine la inceput happy
Si te trezesti cu sute de intrebari la care nu ai raspunsuri.
De ce? happy
Pt ca nu ai stiut pe cine sa alegi ca sa fie langa tine.
O seara buna! :*

| Danysan a răspuns (pentru C26):

Greu e cu alesu asta...

| C26 a răspuns (pentru Danysan):

Da, este greu intr`adevar happy Dar nu trebuie sa disperam din cauza asta happy
Pt ca atunci cand te astepti mai putin, gasesti pe cineva care sa fie pentru tine happy

| Danysan a răspuns (pentru C26):

Tu ce ai m-ai facut te-ai Impacat cu Animalu?:-p?

| C26 a răspuns (pentru Danysan):

Aa nu laughing In niciun caz laughing Mai vorbim asa, m-a cautat el acum cateva zile, dupa o luna de cand eu nu am mai dat nici un semn laughing
Sunt mai bine acum happy

| Danysan a răspuns (pentru C26):

Ce le mai cauta cand vad ca sunt prea Prosti si nu au stiut sa Pretuiasca ceea ce aVeau...

| C26 a răspuns (pentru Danysan):

Da, asa e laughing Dar nici nu mai ma intereseaza.Sa trezit si el sa ma caute, ca sa se afle in treaba happy

| Danysan a răspuns (pentru C26):

Forta C26 -Fi ca o piatra da-i peste nas la animal laughing.

| C26 a răspuns (pentru Danysan):

laughing Pai da laughing

| miru20cmrecords a răspuns:

Pai fetele nu mai vor acum unu care le ofere toata iubirea si toate cele. deci bani sunt la putere.

| Danysan a răspuns (pentru miru20cmrecords):

Vorba Aurita ai zis!

| BGI explică (pentru miru20cmrecords):

Ai dreptate, dar degeaba ai portofelul plin daca sufletul iti este gol...

| miru20cmrecords a răspuns (pentru BGI):

Ai foarte mare dreptate.

| cdu92 a răspuns:

Noi stim prea bine,
Ca iubirea de foame nu tine. big grin

| BGI explică (pentru cdu92):

Aha. Si de asta prefera unele sa se trezeasca dimineata langa butoiul de slanina care conduce un X6. E ceva si asta.

| IthinkIly a răspuns:

Bună.
Mi sa întâmplat ceva de genu ca cineva să mă iubească apoi să fie cu altaoh go on
Chestia că fetele observă după ce băiatul se depărtează că ține la elhappy așa că thinking Nu știu... încearcă ceva s-o faci geloasă.

Răspuns utilizator avertizat
| gorigoscop a răspuns:

Pentru ca fetele vor mereu control.si nu il au decat atunci cand ii arati toata dragostea ta.nu mai face asta din nou si o sa se tina dupa tine mai mult... eu iti zic ca fetele vor mai mult provocari.baietii vor fi mereu mai statornici si hotarati