| anonim_4396 a întrebat:

7 luni de relatie...ce cadou as putea sa ii ofer iubitului meu?(excludem ceasul,bratara, parfumuri)

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Nu stiu daca trebuie oferit ceva material pentru ca nu asta investesti intr-o relatie! As cauta acel ceva care a sudat relatia, as discuta despre asta, cu el, intr-un cadru romantic!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O clepsidra.
Fiecare graunte de nisip care cade poate fi un "te iubesc" nerostit.
Si un tort in forma de inimioara, cu cifra 7 cocotata triumfatoare in varf, pe care sa-l mancati impreuna, manjindu-va reciproc...
happy

| DNSK a răspuns:

Si la 8 ce-i faci? dar la 9? dar la 10? nimic, nimic nu-i faci

| Diana1417 a răspuns (pentru DNSK):

M.am descurcat...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe tine.

| OnuOnulică a răspuns:

Un parfum, ceva de îmbrăcat, şapcă.

| neutrino a răspuns:

Personal cred ca si cadourile au rostul si farmecul lor, motiv pentru care nu se ofera oricand si oricui. A nu face insa confuzie intre un cadou si o atentie. In cazul de fata, amana cadoul pentru atunci cand relatia voastra implineste un an, iar acum ofera-i un sarut asa cum stii tu sa i-l oferi, si eventual, mergeti seara in oras, acolo unde va place voua, si ...platesti tu.

| Melcul a răspuns:

Cina romantica.