| DeyuXd a întrebat:

A aflat ca il plac, la inceput se comporta urat acum se comporta frumos, deexemplu-pe mine acum nu ma uda pe cand pe celelalte fete... ne intelegem mai bine, parca a uitat, a fost cu o prietena de-a mea si acum ii spune iubire nu ma mai saluti chestii din astea in fata mea. ACUMA nu se mai comporta urat cu mine si a trecut un timp de cand a aflat, ce sa cred?

3 răspunsuri:
| alexutzu_7440 a răspuns:

El itz fake in ciuda sa nu il plaki...

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

"Iubire nu mă mai saluţi" chestia asta e un fel de tachinare nici de cum pentru că mai simte ceva pentru persoana respectivă. Poate te place, oricum asta ai să vezi în timp, dacă te place nu o să se rezume doar la atât.

| pisicuta510_9235 a răspuns:

Alexutzu "Sa nu il placi" nu cred ca e posibil mie mi. a placut de un baiat care se comporta froarte urat cu mine si pur si simplu nu vedeam chestia asta am fost avertizata de prietene si etc. dar nu mai ascultam pe nimeni nu poti sa i spui cuiva "sa nu il mai iubesti". e imposibilstraight face. Cat despre problema cred ca vrea sa te faca sa il placi mai mult si la faza cu fosta prietena vrea sa te faca geloasa`batting eyelashes Ai grija si vezi ce faci Pa-pakiss.