| zuria a întrebat:

A ajuns sa-mi spuna ca eu nu il iubesc pe el doar ceea ce are in pantaloni straight face am ramas socata, eu nu mai stiu ce sa fac cum sa ii arat ca nu il mint ca tin la el enorm, ca il iubesc doar pe el ca o proasta, efectiv nu mai am putere sa lupt, nu mai stiu ce sa fac, el tot imi arunca diferite chestii in ochi ca asa is ca asa is, va rog ajutati-ma, unde ii problema sad? il iubesc cu adevarat straight face

5 răspunsuri:
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai sincer problema este al el dupa ce spui tu aici. cred ca are o problema cu autoritatea. pare increzut din ce spui tu. adica sa iti spuna ca il vrei pentru ce are in pantaloni e ceva mult prea aiurea. daca spui ca faci tot ceea ce poti si tot nu se schimba parerea mea e ca ar trebui sa pui piciorul in prag, chiar daca este greu pentru ca il iubesti si sa ii spui ca ori termina si se poarta cum trebuie cu tine ori poate sa faca ce vrea dar sa nu te mai caute. parerea mea este ca nu are rost sa te chinui daca nu merita sincer. un baiat sau un barbat decent nu spune asa ceva parerea mea. un anumit respect fata de tine ar trebui sa aiba. si daca ii spui ce te-am sfatuit eu poti sa iti dai seama din reactia lui ce mai doreste de la tine. poate are nevoie doare de o ''palma'' ca sa isi revina sau poate, imi pare rau sa o spun ca stiu ca e greu, dar poate nu mai vrea. dar cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el. e cea mai buna solutie. bafta happy

| LeontinAndrei a răspuns:

Daca el chiar crede asta dovedeste-i ca poti trai si fara sex. Asta il va convinge ca tu tii cu adevarat la el si nu ca il iubesti pentru "pretiosul" lui. Nu va mai avea ce sa zica.

greece12
| greece12 a răspuns:

Impune-ti doua saptamani fara sex,dar nu-i anunta hotararea ta,este o dovada suficienta si va ajunge sa ceara el ceea ce-ti reproseaza azi!
Atunci,roaga-l sa inteleaga ca il iubesti pentru ceea ce este si nu pentru ce isi imagineaza atat de gresit.
Dragostea e sincera, nu minte si nu se ascunde, el de ce se incapataneaza sa o alunge?

| alyzee a răspuns:

Te-a jucat, ti-a spus asa tocmai ca sa te straduiesti mai tare si sa-l tii in puf, vb aia, incearca sa inversezi rolurile si incepe prin a te abtine o perioada de la sex

| Roxana0606 a răspuns:

Problema e ca el are creierul in pantaloni! In locul tau i-as fi dat o palma.
Imi pare rau sa-ti spun dar nu merita! Il strangeam de gat il locul tau.da ce-i asta? Isi bate joc de iubirea pe care eu porti.cum el crede ca-l ierti mereu... intinde coarda.
L-as pune la punct. in locult tau. i-as spune exact ce simt.si daca si atunci face pe prostu si o tine una si buna inseamna ca
nu merita.sad
Imi pare rau pentru tine.dar in viata nu poti da numai de baieti buni trebuie sa-ti mai apara si cate un prost in fata.importat e ca ai prietenii langa tine si te vor sustine mereu :*