| Ceamaifrumoasazi a întrebat:

A inceput sa imi placa de o buna prietena care imi este si colega...ea a fost cea care a legat mai mult aceasta prietenie...cum as putea sa ii zic asta?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MetalHead04 a răspuns:

In fata.

| Azµre a răspuns:

Bun și ce mai aștepți? Spune-i ce simți! Dacă nu te admira într-un fel sau altul nu lega prietenia cu tine de la bun început!

| xBanned a răspuns:

Te duci frumos in fata si ii spui.
Mult succes!

| dem0lat0r a răspuns:

Ii cu doua taisuri toata chestia asta, dar ce ai de pierdut daca ii spui? Poate sa iti iasa sau poate sa nu, dar orice s'ar intampla, chiar daca ea spune nu, nu sacrifica prietenia voastra. O prietenie reala in zilele noastre face foarte mult, si daca ea a legat-o inseamna ceva totusi, te poti baza pe ea, si pastreaza-o macar ca prietena.

| Sheili a răspuns:

Ce-i asa greu mergi la ea, spune-i si gata, fii barbat!