| oblivion95 a întrebat:

A incercat cineva de pe aici sa ia o
gura de ulei inainte de o bauta
pentru a nu se imbata?
functioneaza? scuze categoria

6 răspunsuri:
| GalaxyGirl a răspuns:

Nu am incercat dar oricum nu functioneaza. Poate cu otet. thinking

| cryssu2008 a răspuns:

Da. am incercat eu. sa stii ca functioneaza daca bei moderat. Inainte de petrecere beau o lingura de ulei de masline. La petrecere sa stii ca daca bei mult, normal ca te imbeti, dar te imbeti mai greu. Iar a doua zi, sa stii ca nu te doare asa rau capul laughing

| GoddessMaui a răspuns:

Nu am incercat, dar am inteles ca te ajuta sa nu te trezesti ca dracu a doua zi.

| Oana92 a răspuns:

Da, prietenul meu a incercat si a avut efect, dar asta nu inseamna ca poti sa bei pana intri in coma...

| WITCHgirl a răspuns:

Nu cred ca functioneaza.Nuam incercat

| Mihay157 a răspuns:

Am incercat. E naspa. Nu te imbeti la inceput, adica bei cateva ore ca spartul, dar dupa aia te imbeti foartee foarte brusc si e naspa senzatia.