| jojo92 a întrebat:

A lucrat cineva in Sex Shop? Cum sunt angajatorii

9 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu am lucrat dar imi imaginez ca sunt fix la fel ca orice alti angajatori. De ce crezi ca ar fi ceva diferit la ei?

| jojo92 explică (pentru sofisis):

Pr imi spune ca intra oameni dubiosi si sepot lua de mine

| K0sti a răspuns (pentru jojo92):

Ia-te si tu de ei! Da-le cu pulanul in cap!

| RAY a răspuns (pentru jojo92):

Hey nu esti in jungla sunt camere de vedere, un bardigard plus ca sa fim seriosi nu inseamna ca cine intra in sex shop sunt criminali in serie, violatori etc nu fi asa paranoic/a, daca e sa fi paranoic oriunde poti fi omorat si daca esti farmacista, vanzatoare, banchera etc

| jojo92 explică (pentru RAY):

Mu au camere de luat vederi nici paznic

| RAY a răspuns (pentru jojo92):

In traducere in romana biite?

| sofisis a răspuns (pentru jojo92):

Pai clienti dubiosi pot intra si daca vinzi bomboane.
Plus ca una sunt clientii, total alta angajatorii. Eu nu cred ca ai probleme doar pentru ca e sex shop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angajatorii sunt desfranati.

| GargaritzaB a răspuns:

Nu, nu am lucrat dar stiu un magazin online de sex shop foarte bun https://kupoane.ro/store/erotic24/. Iti pot recomanda sa te duci sa te angajezi la un magazin online daca esti pasionat. Este mult mai sigur.