| laviniabeluska11 a întrebat:

A mai trecut cineva prin rutina unei relații lungi si a reușit să rezolve? Iubitul meu nu mai are "chef" de mine, adică facem dragoste doar o dată pe săptămână și nu își dă interesul. Durează puțin și nu reușesc să termin. Nu s-a schimbat nimic la mine, din contră încerc să fiu mereu drăguță. Adică nu cred că nu îl atrag... Când vine de la muncă mă atinge, mă pipăie, cu poftă, dar nu mai are chef de sex. Înainte era perfect. Făceam și câte o oră două fără apropiere. Acum nu mai există nici preludiu. I-am tot zis si mi-a zis ca e obosit si stresat. Azi mi am ieșit din fire și i-am spus ca e anormal. Nu pot să stau așa. Simt nevoia să facem mai des. Eu nu m-am plictisit de el si ma simt puternic atrasă de el. Încep să am frustrări din cauza asta. Nu știu cum să trec peste. Help!

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Vei fi nevoita sa-ti cumperi un ''inlocuitor'' care sa te satisfaca ori de cate ori libidoul iti creste peste valoarea normala si apare si dorinta de a fi satisfacuta. Asta bineinteles in cazul in care doresti sa ramai o sotie fidela. Multa sanatate!

| simplegirl2 a răspuns:

Încearcă sa ieși din rutina; surprinde l cumva când vine de la lucru(o ținute sexy și leaga/l la ochi etc)
Poate chiar rutina la făcut sa se simtă asa

| llleo a răspuns:

N-are nimeni puterea să te ajute. Discuți cu el pe tema asta. Ăsta-i singurul remediu.
Spor.

| mentholinks a răspuns:

Ciudat, ori are probleme cu glandul ori o face cu altcineva pe la lucru.

| mudokins78 a răspuns:

Vesela,nu mai ai si tu de spalat? rufe, etc? numai la asta iti este gandul? ..Nesatulo!

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Poate are substituta si nu stii deloc. Verifica telefonul lui

| Adrian7art a răspuns:

Dacă e stresat bănuiesc că îți spune ce anume il streseaza poate fi un motiv bun pentru lipsa apetitului. Asta nu înseamnă că este ok.
Poate fi si rutina anumite joculețe in pat nu strică ceva nou mereu e bun happy
Sau are anumite dorințe pe care tu nu i le poți îndeplini din orice motiv?
Ori, e cu gândul la altcineva, cu gândul si cu...
Preludiul e cel mai cool lucru, nu renunța la el Never! happy