| chiftelutacrocanta a întrebat:

A-ti inselat vreodata in viata pe iubita/iubitu, daca nu a-ti insela vreodata pe iubita/iubita?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,atata timp cat am stiut ca ma iubeste cu adevarat si nu am avut indoieli legate de ea nu am inselat niciodata

| J0B0MAT a răspuns:

Am inselat destine...

| R0R0 a răspuns:

Nu.Nu am inselat si nici nu o voi face.

| Oana92 a răspuns:

Cu fapta nu. Dar cu gandul... laughing

| peperonies a răspuns:

Pai hai sa luam cratima aia de acolo si sa vedem. a iti inselat vreodata? nu prea are sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, prefer sa ma despart daca nu mai am sentimente pentru el.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Da.Si fizic si psihic. Si iubita ta te inseala. Cand merge la cumparaturi si vede un baiat misto care ii zambeste in capul ei e " Ce ne-am face unu altuia" si noi barbatii la fel

| ishallhelpyou a răspuns:

Da, am inselat sad

| JamilaGizeh a răspuns:

N-am pe cine sa insel rolling on the floor)

| CityOfSatan a răspuns:

Da.

| Just4Joker075 a răspuns:

Nu si nici nu am de gand sa fac asta pentru nimic si nemeni altcineva

| SofiaAbigail a răspuns:

Nu..nu e ok.

| Anghel5747 a răspuns:

Niciodata. Nu vreau sa fac asta / nu vreau sa mi se faca asta.
Daca inseli, asteapta-te sa fi inselat(a) cand ti-e lumea mai draga laughing