| adenauer1 a întrebat:

Aaaa...intrebare: e corect sa ai o "relatie" la varsta de 10 ani? Intreb fiindca eu sunt in clasa a IV a si, imi place de o fata si nu stiu...ma tot respinge si ma simt aiurea dar sunt sentimentele ei.

PS:Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

BUna!
Pai as putea spune ca e cam devreme, dar iubirea n-are virsta asa cawinking. no problem!winking bafta.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E prea devreme la varsta de 10 ani.

| sysy13498 a răspuns:

Wa e devreme la 10 incepe pe la 12 tot la 12 ca atunci va puteti saruta si pe la 17-18 du-te in pat cu ealaughing nujtu daca ai inteleslaughing fundita?

| Memories a răspuns:

Acum e prea devreme zic eu.Traiesteti copilaria! Cam pe la 14-16 ani ar fi bine sa iti incepi o prima relatie

| misterblack a răspuns:

Mda mai asteapta vreoooo doi ani aoricum eu la varsata aveam prietena deci noroc ciutane

| adenauer1 explică:

Mai.eu nu cred ca ati inteles intrebarea adica ma rog, nu o relatie adica cine stie ce sa fac...