| AdaIoana18 a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru fete:Va plac baietii care fac sala? Va pup kiss kisskiss

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu imi plac insa m-am obisnuit cu ideea pana la urma, dupa multe contraziceri si argumente pro si contra.Asa cum noua ne place sa mergem la cumparaturi si lor le place sa mearga la salalaughing

| butt3rfly16 a răspuns:

Nu din 2 motive:
1- de obicei sunt niste fitzosi tipii de genu;
2- degeaba sunt aratosi pe dinafara daca inauntru nu au sentimente.Si nu pot sa-i sufar ca sunt mai mereu cu capul pe sus si mai bine ma lispesc si caut pe cineva cu ceva frumos pe dinauntru decat pe dinafara; si care gandeste cu sufletul si nu cu muschiihee hee.

| Ana_6509 a răspuns:

Nu imi plac dar nici nu-mi displac.Mai exact nu ma intereseaza fizicul ci gandirea, gesturile...

| constantyna a răspuns:

Eu sunt "moarta" dupa baietii care sunt musculosi, puternici fizic, dar trebuie neaparat sa aiba si multa minte(inteligenta), sa aiba un suflet de "aur" doar cu iubita lor, sa nu fie afemeiati, deoarece, fiind foarte atragatori, femeile "roiesc" in jurul lor.Risca sa fie niste"Casanova", fara rost, si nu se aleg cu nimic, deoarece femeile respective nu sunt serioase, in general...pe de alta parte, ei sunt tentati de cele care arata bine dar sunt superficiale.ESTE FOARTE RAR CA UN OM SA AIBE "TOATE" CALITATILE! Perfectiunea nu exista.Totul e sa accepti defectele care ti se par rezonabile. Iar daca apare dragostea, esti putin "orb".

| andalu a răspuns:

Nu imi plac tipii care au muschi in exces.nu ma atrag deloc.Imi place un corp "lucrat" insa sunt acei tipi care merg la sala si iau proteine care mi se par exact in genul actritelor prono date cu uleiuluri care fac ca pielea lor sa luceasca ca un.vierme! Consider ca un corp atletic se obtine facand un anumit sport(sau, de ce nu? mai multe); in acest caz muschii se vad altfel definiti, sunt mai fermi, mai "altfel". Insa mai iportant decat corpul este fata, imi plac mai mult tipii draguti si care lasa de dorit la capitolul muschi decat cei care sunt oribili la fata, plini de muschi happy si pe deasupra si de fite!

Răspuns utilizator avertizat
| Te besk a răspuns:

Ahhhh nu prea, mai degraba cei naturali

| Lavy_5946 a răspuns:

Nu chiar... mi se par smecheri si nu sunt genul meu happy :*:*:*

| vampirika a răspuns:

Asa si asa...nu prea[ca aia sunt plini de ei si cocalaughing

| iri a răspuns:

Da, imi plac, pentru ca ma intereseaza ca un baiat sa arate bine, in acelasi timp conteaza si caracterul.

| iri a răspuns:

,

| iri a răspuns:

Scuze pentru al doilea mesaj postat. Din greseala am trimis raspunsul la tine, cand de fapt cineva intreba de o melodie. Am editat raspunsul imediat, dar vad ca site-ul nu se oboseste sa reactioneze si sa faca modificarea.

| I.Love.Football a răspuns:

Nu ma intereseaza cand si de cate ori merge la sala un baiat. Am "pretentii" in alta parte, si anume : imi plac baietii care practica football.batting eyelashes

| Bubble a răspuns:

Bravo ca le pasa de ei.
Facand sala prind muschi. Daca au muschi se apara mai bine si tot asa.happy si mai bine unu care face sala decat un slabanoglaughing

| Bubble a răspuns:

Daca fac sala asta nu inseamna ca sunt fitosi sau nu au sentimente!
raised eyebrows
am cunoscut care aratau bine, faceau sala si era 100% normalihappy

| Manele Man a răspuns:

Depinde...sunt de respectat, pentru ca au grija de corpul lor (spre deosebire de grasi sau slabanogi), dar unii pot deveni destul de fitosi, aroganti, enervanti

| Aly_8868 a răspuns:

Nu chiar.Am o prietena. Iubitul ei face sala.Cat sta cu ea? Cat sta la sala? La sala ''toata ziua''. Cu ea jumatate de ziibig grin. Dar oricum cate odata mai frumosi sunt baieti fara salabig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma omor dupa ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut si eu citeva sali, in calciu.Au iesit frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi este indiferent...

| yoana_7666 a răspuns:

Da... ma topesc dupa ei