| ѕнaмaη a întrebat:

Aceasta intrebare a fost stearsa de utilizator

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Pai daca ne intrebi pe noi daca poti inseamna ca nu poti pentru ca nu esti pregatita.Cand nu ne vei mai intreba pe noi si o sa ti-o incepi atunci inseamna ca esti pregatita.Nu trebuie sa iti zicem noi, eu de exemplu daca pe la 20 de ani daca m-ai intreba poate as zice nu.Ar fi bine? Eu zic totusi sa mai astepti.Succes si sarbatori fericite!

7 răspunsuri:
| cryna a răspuns:

laughing eu zic sa mai astepti dar fa cum vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteai sa o incepi si mai devreme.cine te opreste? e pacat ca te grabesti sa te maturizezi si iti inchipui ca daca ti-o pui esti cu ceva mai buna ca altele.esti deosebita cat esti fecioara. dupa ce ti-ai pus-o intri in anonimat.vei fi doar o femeie intre atatea miliarde.cand esti fecioara stiu toti asta si incearca sa fie primiicare-ti iau asta. dar nu ofera nimic in schimb decat doua trei miscari din fund si barfe in cartier. iar tu ramai cu proasta reputatie si cu cu impresia ca ai succes. o prostie.

| forever4you a răspuns:

Eu una zic sa mai astepti, dat daca tu te consideri pregatita si chiar iti doresti o poti face dar eu zic sa te gandesti de doua ori inainte de a o facebig grin
Craciun Fericitkiss

| ionika17 a răspuns:

Eu zi sa mai astepti inca vreo doi, trei ani. Dar daca tu vrei sa iti incepi viata sexuala. E decizia tawinking

| Alex0194 a răspuns:

Nu... esti foarte mic, asteapta pana la 18+

| Dolllx14 a răspuns:

Pai. Mie mi s pare ca esti cam micutsa.:p si eu am aproape 14 ani :* si cred ca sunt fooarte mica sa incep. adica. daca te simti tu pregatita fa ce vrei.doar ca parintii nu o sa fie de acord daca afla.sau daca nu afla. oricum pot sa t duca la ginecolog si vad acolo surpriza.stii km sunt parintii comunisti.ca dupa 20 d ani si dastea.deci dupa mine. esti km mikutsa.:-s :* funditaaa;;}?

| ѕнaмaη explică:

Merci la toti