| ѕнaмaη a întrebat:

Aceasta intrebare a fost stearsa de utilizator.

8 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Ce jenant, dar iti raspund totusi.
Variaza, depinde cat esti de dezvoltat fizic, gene, alti factori cum ar fi alimentatia, odihna, stimularea sexuala.
Alti se dezvolta mai repede dupa care urmeaza o pauza, altii mai tarziu.
Media ar fi de 12 cm dar sunt unii ca o au de 6 cm sau mai mica sau mai mare de 15, cazuri rare, deci depinde.

| DEBrown a răspuns:

Egal cu varsta in cm cam pana la 20 de ani maxim. Deci 13 ani - 13 cm.

| curiozitatea a răspuns:

11 centimetri
Funda?

| Cristiano13 a răspuns:

8-13, 14 cm nu cred ca trebuie sa fie mai mare: ) si depinde de caracterul fiecaruia poate avea mai mica mult mai mare dar moderat ar fi cum am zis!

| Agradável a răspuns:

Pai in medie ar trebui 9-14 cm big grin

| cccristi a răspuns:

In jur de 9-12 cm, cateodat si 7-10cm

| iauru a răspuns:

laughing)))you're sick child

| taliban a răspuns:

In mod normal copiii de 12 ani o au mai mare de 25 cm cine nu o are atat inseamna ca are cancer