| Deeiu a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru persoanele care chiar au iubit si sunt iubite happy
Cum e sa stii ca ai langa tine persoana aia care te iubeste si face orice pentru tine? Care a fost cel mai frumos gest pe care l-a facut vr-odata pentru tine, ca sa-ti arate ca te iubeste? Cum decurge o zii normala la voi doi si de cat timp sunteti impreuna?
Vreau multe raspunsuriii.pentru ca stiu ca romanii stiu sa iubeasca love struck hai, fa-ma geloasa ca nu am gasit inca persoana aia sad puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| WooLove a răspuns:

Deeiu@ Iubirea este trecatoare daca nu stii sa legi bine ea scapa si fuge de langa tine. Cam asa stau lucruile in ziua de azi la Fete si Baieti dar, sunt si mici exceptii.
O vara frumoasa!

3 răspunsuri:
| nekokami a răspuns:

Suntem de 9 ani.Iar o zii normala...ca la toata lumea cred,vorbim,glumim,radem, ne certam, sex binenteles.etc.iar cel mai frumos gest.acum muuuult timp, am avut o cearta urata de tot cu parintii mei si i-am zis ca ma sinucid laughing la care el mi-am raspuns: bun, n-ai decat! dar chiar vrei sa mor?¿pentru ca o sa vin dupa tine.big grin =^.^=

| karlaa a răspuns:

Suntem de 5 ani impreuna ne-am certat ne-am impacat, la inceput nu aveam bani mereu dar am avut rabdare acum avem ce ne dorim si o dovada de dragoste a fost am suferit o operatie destul de grea mi-a fost alaturi non stop ma ingrijit ca pe un copil.nu trebuie sa fii geloasa o sa vina si vremea ta si o sa fii fericita pentru ca ai pentru ce trai

| emy25 a răspuns:

Iubirea e cel mai frumos lucru, cel mai frumos gest din partea lui e ca imi suporta multe si lasa tot timpul de la el cand ne certam, si ma intelege intodeauna, noi acum suntem de putin timp impreuna, de 7 luni si o zi normala la noi este cu cate o mica cearta si planuri multe, ne gandim la lucruri frumoase si ne place.