| Grasutza a întrebat:

Aceasta intrebare se adresaza in special baietilor:Ce gasesc baietii asa atractiv la o fata cu sanii mari?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu te mai intreba, e legat de ideea de fertilitate, maternitate, alaptare care sta in subconstientul colectiv despre imaginea unei femei (vezi jung, conceptul de anima). Deci, ei nu sunt obsedati sexual sau porci cand se holbeaza in decolteul tau, ci isi doresc, subconstient, o partenera fertila, ce reprezinta maternitatea. Suna mai dragut, nu?tongue

10 răspunsuri:
| r8driver a răspuns:

O aventura de o noapte...

| roxy_5007 a răspuns:

Eu cred ca intra mai usor intre sani daca is mai mari

| night_crawler a răspuns:

Lapte...mult lapte laughing rolling on the floor

| CevaNormal a răspuns:

Cu toate ca sunt baiat, dar niciodata nu am dat importanta si nici nu m-am gandit la o asa intrebare, interesant oare de ce? ok pot face o analogie ce gasesc fetele baietii cu masini scumpe?winking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De regula baietii sunt foarte atasati de mame, isi amintesc probabil sau au in minte ideia de alaptare.

| Silvia a răspuns:

Sanii si fundulrolling on the floor). Dar ce draguti sunt ei cand se pierd asa cu privirea...simpaticiilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grăsuțo, ești grăsuță unde? În piept? Mie unul îmi plac fetele slăbuțe, deci nu cu sânii prea mari, dar totuși ceva să fie acolo, să-mi dau seama că-i femeie fără să mă uit în altă parte.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Is faini, dar nici prea Big Boobs! poti mangaia, dezmierda cu ei, e placut sa-i privesti cum se unduie (pentru noi, barbatii!) in mers, in dans,... pot oferi niste senzatii aparte, daca stii (inveti!) sa-i folosesti! e mare lucru! Bucura-te daca-i ai!

| yubby4u a răspuns:

Probabil ca-si amintesc de vacuta care le dadea lapte cand erau bebelusi.

| bismark65 a răspuns:

Exact sanii