| seraina a întrebat:

Acesta este o intrebare mai mult pentru baieti.Imi place de un baiat si cred ca si el ma place adica face glume cu mine pe care nu le face cu alte fete, ma ia in carca, ma lasa sa imi fac poze cu telefonul lui, imi da bluza lui, ma ia de maini si cateodata ma trage asa de aproape de el incat suntem nas in nas, mereu imi zice te pup si ne alintam intr-un fel as vrea ca baieti sa imi spuna daca ma place ei stiu mai bine.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca vrea sa faca sex cu tine asta e diferenta intre sexe noi vrem sex voi relati, noi aventura voi o viata cu voi cea ce e greu

| neutrino a răspuns:

De placut te place, dar poate va prinde si curaj sa faca ceea ce promite: sa te pupe!

| StefanMV a răspuns:

Exista o probabilitate destul de mare sa te placa si sa ii fie frica sa iti zica pentru ca nu stie daca si tu il placi sau vreti decat sa fiti prieteni. Se poate sa creada ca daca tu nu vei vrea sa fi cu el si vei sti ca el vrea, relatia dintre voi se va schimba. Insa, pe de alta parte se poate ca el sa se fi atasat atat de mult de tine incat sa te considere ca o sora si nicidecum ca o posibila "iubita". In acest caz dezvaluindu-ti adevaratele tale sentimente fata de el ( presupunand ca il placi ) s-ar putea sa strici tu relatia aceea pentru ca el va incerca sa nu se mai apropie atat de mult de tine stiind ca il placi. Nu trebuie sa scoti din calcul nici asta. In orice caz, incearca sa ii bati apropouri de genul: "cum crezi ca ne-ar sta impreuna" sau "am fi un cuplu frumos" si sa observi reactia lui. Bafta!

| seraina explică (pentru StefanMV):

El cred ca stie ca il plac adica mi se pare ca i-a spus cineva

| StefanMV a răspuns (pentru seraina):

In cazul asta inseamna ca ar vrea sa iti spuna dar nu stie cum. Fa cum ti-a raspuns "cr3tu" cu pupatu-l cat mai aproape de gura si incearca sa faci tu primul pas. Ma indoiesc ca mintea lui se duce atat de departe (adica pana la sex) deoarece lui ii e teama si sa iti ceara sa fi cu el daramite sa iti spuna sa "o face-ti". Apropiete cat m ai mult de el ca de un "iubit". Scz ca a durat atat de mult raspunsul. Probleme tehnice.

| seraina explică:

Da de cateva zile cand imi spune "te pup " ii zic pai pupa-ma si lasa capul in jos si se gendeste

| unknøwn a răspuns (pentru seraina):

E timid băiatul.
N-are experienţă. Ştii cum rezolvi? Când zice _te pup_ te duci la el şi îl pupi tu.

| cr3tu a răspuns:

Vrea sa ti-o traga, de fapt, asta vrem toti cu exemplarele feminine.Fa tu primul pas si saruta-l cat mai aproape de gura si o sa-i vezi reactia. "buleala placuta"