| AlexAlex16 a întrebat:

Acu 3-5 zile am aflat ca fata dupa care tot ma tin de la inceputul anului nu vrea sa fim impreuna. Ma simt foarte prost, deprimat si ma gandesc numai la ea. Voi at-i avut momente din astea cand erati foarte suparati dar nu o zi doua ci de o saptamana parca nu mai sunt ``eu``?

5 răspunsuri:
| pinky_8347 a răspuns:

Alex, nu dispera dupa ea, nu e singura fata si sigur nu stie ce pierde. Esti inca un adolescent cu viata inainte! Fetele vin si pleaca... Crede.ma ca stiu cum e sa plangi dupa persoana iubita. Eu am plans 3 luni dupa baiatul cu care am stat 2 ani dar cu care nu s. a intamplat nimic (sex). Ei bine acum am un prieten de 3 luni si sunt foarte fericita si am facut si pasul cel mare (eu fiind virgina). Dupa cum vezi viata merge inainte. Nu dispera doar dint-atat. Sper sa. ti fie de folos raspunsul meu! Te pup dulce! :*

| nothingelsematters a răspuns:

Pai probabil nu ai stiut sa o abordezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am avut, la fel ca tine am fost refuzat si de atunci nu pot sa intreb alta fata, pentru ca, mi-e frica de acelasi raspuns. Stiu ca e greu s-o uiti, daca nu vrea, asta e e alegerea ei, nu te meritahappyCautati altatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu... am avut nu te stresa ca fete sunt cateva milioane pe planeta ce zic eu milioane chiar cateva zeci foarte frumoasa dar nu conteaza fii vesel ca nu ti-ai pierdut familia... fete ai de unde alege.

| nothingelsematters a răspuns:

Povestea mea e diferita de a ta ...am fost cu un baiat cam un an apoi ne-am despartit din cauza lui. am fost depresiva si toate alea. apoi ne-am impacat si am mai ramas vreo 3 luni. apoi ma trezesc ca imi spune"simt ca esti un pic cam imatura "motivul real era ca vroia sa fie liber, sa doarma si sa umble hai hui.nu ne-am despartit insa i-am sugerat eu sa facem asta pentru ca nu cred ca mai eram in stare sa plang dupa el luni intregi. am decis sa fac eu pasul asta pentru a-mi fi mai usor.desi situatiile sunt diferite observi ca apar aceleasi"simptome"te simti cu totul alta persoana, insa dupa catva timp vei spune "cat de aiurit am putut fi sa ma consum atat pentru ea? nu ma merita nici 10%"arata-i in schimb ca nu te-a afectat raspunsul ei negativ, ba din contra, ti-e indiferent. pot avea oricare fata vreau.