| iAngel a întrebat:

Acum 2 ani am avut o relatie cu o fata, dar pe urma ne-am despartit din cauza ei si eu m-am mutat de unde stateam, peste 2 ani adica acum, am revenit innapoi unde stateam si am vazut-o iar si m-am indragostit de ea, m-am intalnit cu ea dar imi este rusine sa ii spun ceea ce simt fata de ea, dar pe messenger vorbesc fara rusine si imi face mereu semne

4 răspunsuri:
| BlackHorse a răspuns:

Nu e nevoie sa ii spui prin cuvinte. Mergi cu ea la o plimbare... iar cand o treci drumul, o iei de mana si treceti grabiti drumul. Dupa ce ati trecut drumul, continua sa o ti de mana, iar daca nu o va deranja si va ramane cu tine de mana e ok, te place. Dupa pare puteti sta pe o banca, te uiti adanc in ochii ei si te apropii incet de fata ei incercand sa o saruti inchizand incet ochii. Daca observi ca nu doreste chiar sarut, o pupi pe obraz in semn de multumire ca a iesit cu tine ca nu aveai ce face in casa. Bafta!

| LittleDrop a răspuns:

Si intrebarea? happy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
daca si ea e libera acum e mult mai usor.mergeti la o plimbare impreuna,sau la un suc,incearca sa petreci cat mai mult timp cu ea,povestiti,ii poti face cadouri dragute,un ursulet de plus sau ceva de genu`,apoi spune-i ce simti,daca ti-e prea rusine sa ii spui in fata,scrie o scrisoare,un biletel ceva mai romantic,si nu trebuie sa ii spui pe mess.
poti sa vb si cu prietenele ei, ele sa ii spuna„am auzit ca x(tu) te place", sau „ce parere ai de x (de tine)?" si sa iti spuna reactia ei.
bafta happy!

| vicky09gui a răspuns:

Pai se pare ca esti timid daca nu ai cuvinte cand esti fata in fata cu ea incearca sa ii spui pe mess ca iti place de ea daca tot zici ca vorbesti fara rusine