| antonia112 a întrebat:

Acum 2 ani la ziua unei prietene i-a venit varul Razvan el atunci se uita numai la mine si de atunci m-am indragostit de el. anul trecut in vara am fost impreuna dar ne-am despartit dar despartirea nu a fost asa dura a vorbit de la sine nici eu nu i-am spus ca ma despart de el dar nici el a trecut timpul amul asta la inceput de an a fost ziua prietenei aceleia el tot se dadea pe langa mine, luna trecuta a fost ziua altui prieten (lucian) care e si el varul lui razvan vara mea claudia cred ca il place dar nu sunt sigura banuieli l-a intrebat pe lucian de fata cu mine nu ca ne potrivim? si statea langa ea si asa, am mers afara pe o patura si el s-a pus cu capul pe ea dupa un timp pleaca varmea si incepe sa se dea la mine si sa stea pe mine si tot imi spunea ca ma iubeste ...eu il intrebam tia plecat blonda?(ca ea e blonda ) si el imi zicea ca sunt geloasa nu o recunosteam dar chiar eram mia mai zis si ca a facut asta doar ca sa ma faca pe mine geloasa de atunci m-am indragostit mai tare de el il visez noaptea stau numai cu gandul la el, el e cu trei ani mai mare ca mine, e intra 7 eu intra 4 claudia vara mea e in clasa a 5 si e dupa amiaza eu dimineata mi-e frica ca se intampla ceva intre ei, de curand a inceput sa fie cu un alt baiat dubau i-a dat un trandafir a pupato dubau asta e si el in a 7, il iubesc tare mult de doi ani visez la el ce sa fac? e adevarat ca ar vrea sa ma faca geloasa sau e doar o scuza?

6 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Cam micuta pentru o relatie. De doi ani visezi la el, adica din clasa a doua? In fine. Daca a zis ca vrea sa te faca geloasa, atunci asa e, poate si-a dat seama ca il placi.

| OnlyTheScript a răspuns:

Nu o spun in nume de rau dar mai treci putin pe la scoala ca vad ca te mananca gramatica :-|...in leg cu baiatul... las-o balta, e cu 3 ani mai mare decat tine. Nu mai viza cu ochii deschisi! Isi bate joc de tine si de varta!

| Si_Atat_Sel_1996 a răspuns:

Cati ani ai? 9? 10? ca nu imi dau seama.
mai cresti 5 ani si dupa

| antonia112 explică:

Sfatuiti-ma ce ma fac?