| gabitza_5735 a întrebat:

Acum 2 saptamani am avut contact sexual protejat cu prietenul meu, dar la un moment dat prietenul meu a renuntat la protectie si si-a atins penisul de vaginul meu, mi-a intarziat menstruatia 2 zile. oare sunt insarcinata? rog multe rasp

7 răspunsuri:
| Gabitsza a răspuns:

Daca nu a intrat si a terminat in tine nu... da mai bine du-te la un doctor :*

| Dydy_7659 a răspuns:

Daca nu a treminat in tine Nu. dar mai bine faci un test de sarcina.

| Mar a răspuns:

Daca a ejacuat in tine inseamna ca esti insarcinata. dar daca ti-a venit mentruatia inseamna ca nu esti insarcinata. tu cati ani ai? eu cred ca esti am mica 12-13 ani straight face. tu chiar nu stii. straight face si normal ca mai intarzie menrtuatia ca e normal. si doar daca te-a atins... trist.sa mai ineti si tu ceva. macar sa citesti inainte de a mai face asta.

| maryutza_2205 a răspuns:

... daca nu si-a dat drumul in tine nu ai cum sa ramai

ai grija pe viitoar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte greu sa ai sarcina peste menstruatie. Dar sa stii ca nimeni nu alearga atata drum, de la intrare pana in turn. E 99% sanse de NU!

| Roxanykmititik a răspuns:

Da esti sigura de asta? dar macar ai simtit ca si-a dat drumu in tine?:X:X:X:X:X:X:X

| x_3461 a răspuns:

Doar a atins?
Daca nu te-a tenetrat nu ai cum sa fii insarcinata.
Si ce pui astfel d eintrebari, noi suntem ginecologi?