| andreea_1536 a întrebat:

Acum 20 de zile am avut un contact sexual neprotejat.Menstruatia trebuia sa imi vina acum 4 zile.Am facut 2 teste de sarcina unul dintre ele avea un punct pe linia de test si cel de-al doilea a iesit perfect negativ insa amandoua au fost facute in mijlocul zilei.Astazi am avut 10 minute in care mi-a curs sange menstrual apoi s-a oprit. Ce sa fac? Nu imi pot da seama daca sunt sau nu insarcinata. ajutor!

2 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Inca un test de sarcina peste cateva zile, dar fa-l cum trebuie. In alea zece minute nu cred ca a fost sange menstrual. Un ginecolog ti-ar prinde bine.

| roxanyk_3917 a răspuns:

Buna draga mea cel mai bine ar fi sa iti faci un control ginecologic doctorul sau daoctora iti va spune daca esti sau nu insarcinata in caz ca esti iti dau un sfat prietenesc nu avorta copilul s-ar putea sa ai cosmaruri din cauz asta asa a patit si sora mea...ai grija