| anonim_4396 a întrebat:

Acum 3 săptămâni i-am spus unui băiat că îl plac, iar el m-a sărutat, dar a doua zi ne-am certat dintr-o prostie şi m-am supărat mult prea repede. De atunci el mă ignoră şi eu la fel.
Vreau să repar lucrurile, dar nu ştiu cum. Nu vreau să-i spun în faţă că încă ţin la el pentru că mi-e frică de reacţia lui. Câteva idei?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Orgoliosilor ce sunteti. laughing)
Unul dintre voi trebuie sa cedeze. Eu zic sa cedezi tu. Daca nu poti sa-i spui in fata, scrie-i un mesaj, ori telefonic ori pe Internet in care sa-i spui care e situatia si ca vrei sa va impacati. Eu zic ca e pacat sa stricati ceva ce pare a fi frumos dintr-o prostie. Si daca tii intr-adevar la el nu renunta usor. E posibil sa fie retinut la inceput, insa nu cred ca s-a suparat asa tare incat sa nu mai simta nimic pentru tine, asta daca a simtit cu adevarat ceva.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul s-a plictisit imediat de tine si a profitat de situatie sa scape de tine ignorandutewinking deci degeaba mai incerci el nu te vrea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci frumos la el si il intrebi care e problema si daca mai vrea sau nu sa continuati ceva. Simplu si la obiect fara alte scenarii si inchipuiri

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca l-ai ranit mult prea tare in orgoliul lui de viitor barbat. Daca a trecut atat de mult timp si el nu a mai incercat sa reia discutiile cu tine se pare ca sansele de a reveni sunt minime.Depinde foarte mult cu ce i-ai lezat orgoluil, daca poate fi uitat sau nu.

| neutrino a răspuns:

Asa se intampla adesea atunci cand pe o fata o ia gura pe dinainte. Acum este randul tau sa te duci la el si sa-l pupi, si poate ca asa ii va trece supararea.

| LoveSleep a răspuns:

Orgoliu=prostie.

| Xpressurself a răspuns:

Daca nu e vina ta lasa-l in pace. daca tine la tine si te iubeste te va cauta el.
daca e vina ta cere-ti scuze. ce reactie poate sa aiba. te va ierta.
zambeste-i si saluta-l data viitoare. vezi ce zice.