| Gasaiakame a întrebat:

Acum 4-5 zile, am fost la prietenul meu si el si-a introdus putin capul in vaginul meu. Doar l-a introdus, nu s-a miscat, nu nimic. Acest lucru l-a excitat super tare si s-a oprit cu mult inainte sa ii vina sa ejaculeze. Au trecut 15-20 de minute si l-a introdus iar *intre timp s-a spalat la baie, a facut treaba mica*. Este vreo sansa sa fi ramas insarcinata? *Suntem amandoi virgini, nu m-a penetrat, si eram in safe days*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca joaca ''de-a sexusl'' a avut loc intr-o zi din afara celor 4-5 zile corespondente perioadei fertile, in acel caz chiar si daca sperma ar fi fost ejaculata in vaginul tau posibilitatea de a se putea forma o sarcina ar fi fost d.p.d.v. teoretic imposibila in proportie de peste 95% daca ''joaca de-a sexul'' a fost practicata intr-o zi situata INAINTE de PERIOADA FERTILA si aceasta posibilitate dispare in proportie de 100% in cazul in care sexul este intretinut in perioada zilelor de DUPA terminarea perioadei fertile. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, te-a pentetrat, pentru ca ti-a introdus penisul in vagin, chiar si 1mm, tot penetrare se numeste si da, poti ramane insarcinata, daca erai in perioada fertila.
Daca tu iti stii perfect corpul si stii sa-ti calculezi corect ovulatia si perioada fertila, atunci sa speram ca erai "safe", nefiind in perioada fertila.
Cat despre virginitate, nu, nu mai esti virgina, odata ce ai avut deja sex cu penetrare in vagin, fie si 1mm, dar a fost vaginal!

| Gasaiakame explică (pentru Violleta2022):

Nu eram in perioada fertila...

| mihai69 a răspuns:

Nu e nicio șansă să fii gravidă.
Dar nici virgină nu mai ești...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea sunt sanse. Nici macar nu te-a penetrat de-a binelea, daramite sa "lase" ceva.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt 1-2% sanse daca aerai in perioada fertila, altfel sansele sunt 0.

| Gasaiakame explică (pentru MihaiNicu23):

Nu eram in perioada fertila.

| Alexandru250201 a răspuns:

Deodata ce nu a ejaculat in tine sunt sanse minime

| alexandra0954 a răspuns:

Da, sansele sunt foarte mari sa fi ramas insarcinata