| Tadic a întrebat:

ACum 4 zile am o colega in clasa care imi e cea mai buna prietena.Noi petrec mult timp impreuna, Si mi s-a intamplat ca dupa 3 zile incep sa o visez intr-una.Si de la un timp se poarta mai "dragut" cu mine.Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| anonimus25 a răspuns:

Poate te iubeste dar ai grija fetele sunt imprevizibile nu stii la ce se gandesc

| ctaly a răspuns:

Eu cred ca o iubesti si ca si ea te iubeste.Fa tu primul pas, fi indraznet, dar nu intrece limita.

| GoguSteriade a răspuns (pentru ctaly):

El nu stie sa scrie si iubeste...

| Tadic explică (pentru GoguSteriade):

Nici tu nu prea stii sa scrii.Esti facut la mixer