| impossible_9700 a întrebat:

Acum 5 luni fostul prienten mi-a dat papucii (cu care am fost o luna si o saptamana) si nu mi-a dat explicatii, cica asa a simtit el. Sunt sigura ca a preferat asa ca nu prea ii dadeam atentie, nu din cauza ca nu ma interesa dar asa sunt eu la inceputhappy. Dupa cateva saptamana ne-am intalnit la mine acasa, el venise la fratele meu si era destul de beat, a vrut sa ma sarute, eu l-am respins, deoarece stiam ca din cauza alcoolului actiona asa...Cam de cate ori ne intalneam se uita asa la mine cu regrete. Acum 2 zile iar se uita asa la mine si se uita destul de insistent, mi-a si zambit si mi-a mangaiat fata, dar nu eram singuri in camera asa ca nu a continuat sa se apropie de mine. Oare vrea sa ne impacam? nici eu nu sunt prea sigura daca vreau, dar sunt curioasa daca el asta are de gand. Multumesc celor care isi dau cu parereabig grin dau funda:*

Răspuns Câştigător
| luv a răspuns:

Ti-a dat papucii pentru ca,, asa a simtit el" sa-l lasi sa faca primul pas el, sa nu te da asa usor pentru ca,, asa simti tu" ca e bine. Si normal daca il placi vei fi pina la urma cu el, insa trebuie sa invete lectia,, pe mine nu ma lasi si ma iai cind vreai tu "

2 răspunsuri:
| alexxx_5812 a răspuns:

Orgoliul asta este ffff marehee hee a gresit este omenesc ii pare rau iar u nu stii ce vrei... tipic.In loc sa aveti o discutie civilizata sa va spuneti ce aveti de spus ce faceti? jocul de-a soarecele si pisica este frumos dar este foarte periculos. Sper ca te-am ajutat :*