| MaraMara12 a întrebat:

Acum 6 luni am cunoscut un tip care tot insistaa sa ne vedem si sa fim impreuna si am acceptat dupa un timp apoi am inceput o reelatie cu el si apoi fara sa imi dau seama am inceput sa am sentimente pentru el a renuntat de cateva ori la mine pentru alte fete apoi m-a inselat apoi odata mi-a spus ca nu mai are rost sa ma minte ca el nu ma iubeste dar de fiecare data s-a intors la mine si de fiecare data imi spunea ca el ma iubeste enorm si ca orice ar fi el ma va iubi mereu si stiu ca gresesc aici dar acum suntem impreuna chiar il iubesc dar parca sunt mai fericita fara el... si acum cand nu raspunde la telefon si imi raspunde doar dupa cateva ore gaseste o minciuna buna ssu eu il cred... da nu inteleg de ce e asa, l-am vazut ca a plans de multe ori pentru mine si cred ca ma iubeste sau acum nu mai sunt asa sigura.
M-a facut mult sa sufar si ar trebui sa nu stiu ce ar trebui sa fac? Nu mai am incredere in el deloc...

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Probabil ca s simtit ceva pentru tine dar daca te inseala nu e bine,
Daca as fi in locul tau eu las parasi...nu merita sa stai cu cineva care il iubesti dar el te inseala.
Plus ca daca nici tu nu prea mai simti la fel pentru el...

| teo6dia4c99 a răspuns:

Poate el te iubeste si nu este sigur pe el. Mai stai cu el ceva timp si incearca sal cunosti mai bine. Poate se plictiseste repede de fete sau ii este frica sa nu il paraseasca ele. dupa ce ajungi sal cunosti foarte bine o sai flii secretul. Daca este ceva peste care poti trece ok, daca nutrebuie sa te desparti de el.

| MaraMara12 explică:

Stitii e rau fara el dar parca si eu el e rau... voi cum ati proceda? Il iubesc...

| MaraMara12 explică:

Da dar ill cunosc bine imi spune toate problemele lui imi e si prieten si iubit

| kitty_8197 a răspuns:

Nu il lasa sa creada ca nu poti trai fara el. arata-i putina raceala si apoi vei vedea daca tine la tine cu adevarat

| LuciferRulles a răspuns:

Din ce am inteles. El ti'a zis ca te.a inselat. Pai gandeste'te putin, poate a zis asta ca sa il crezi tu mai "j"mecher sau ca sa iti arate ca si fara tine se poate. Este genul de om care nu prea stie ce vrea dar eu am impresia ca el te iubeste, sau cel putin te place mult si tine la tine. Faci cum crezi, daca iti e mai bine fara el, scapa, daca nu, incearca sa purtati o discutie mai intensa despre aceasta problema.