| ingridd_1089 a întrebat:

Acum 6 luni am inceput sa vorbim pe mess. El cu prietena de 2 ani, eu singura, acest fapt nu ma oprit sa ma vad cu el.La prima intalnire am fost la el acasa. unde am vorbit diverse chestii. Dupa aceasta, urmatoarele intalniri s-au bazat doar pe sex. Ne vedem de 2-3 ori pe luna si vorbim des la telefon sau pe mess.Sunt putin derutata.stiu ca isi iubeste prietena insa si cu mine se poarta super`frumos, in mare parte face cam tot ce ii zic, e atent si afectuos cu mine.Imi place tipul...nu sunt indragostita de el, si nici nu vreau sa fiu insa as vrea sa-l fac pe el sa se indragosteasca de mine si nu stiu cum

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ba sigur ca esti indragostita de el ca altfel nu ai dori sa te iubeasca, sa fim seriosi!

Daca ai vrea sa se indragosteasca de tine doar pentru ca n-ai ce face ar insemna ca nu esti sanatoasa!

Oricum, comportamentul tau e unul de joasa spetza!

Lasa-l cu prietena lui pe care o iubeste dar o inseala...sau mai bine ia-l tu ca va potriviti de minune!

| DorelSudoru a răspuns:

Hmm... va intalniti doar pentru. sex si vb frumos cu u inseamna ca vrea sa continuati asa singura explicatie... dar stiu pe candva care ti s-ar potrivi e un baiat si i se zice "peste" si el are multe fete

| yoyodedeea a răspuns:

Vezi tu? eu n-am auzit de vreunu care sa nu se poarte frumos cu o a doua:P

cu acoazia asta mi-am amintit si de ce citisem mai demuuuult despre avantajele amantelor:))

nu era asta dar era ceva de genu http://www.hotcity.ro/la-cine-tinem/cum-e-sa-fii-amanta

""Este mereu cu mare chef sa ma vada, ca si cum sunt o bere rece cand lui i-e cald. Ne vedem doar cand vrem amandoi suficient de tare, si atunci fiecare intalnire este garantat reusita.

Barbatul care imi este amant se simte mereu putin vinovat fata de mine si de situatia (crede el) neplacuta in care ma pune. Din cauza asta, este mereu spasit, vesel, niciodata nu este pus pe harta. Incearca si el sa compenseze cum poate casnicia pe care o duce in carca. Imi daruieste mereu cadouri, imi face surprinze placute, se straduie mereu sa fie placut si generos.""

eeeeeeee:P

| AnoOnim23 a răspuns:

Adica, el are prietena si se intalneste si cu tine?:-o...soo nu prea cred ca sunt sanse 100% sa se indragosteask de tine dar merita sa incerci,. incearca sa il indepartezi cat mai mult de prietena luifa-l sa creada ca uh il iubesti si ca esti in stare de orice pentru el chiar daca uh sti ca nu este asa. Fa comparatii mai tot timpul intre tine si prt lui, convinge-l ca uh il meriti mult mai mult decat ea, impune-i anumite chestii... spune-i ca nu va poate avea pe amandoua, ori uh ori ea.si cred ca o sa te aleaga pe tine, deoarece daca isi iubea f mult actuala iubita si o respekta nu se vedea si cu tine. Flirteaza si cu alti baieti in prezenta lui, astfel incat sa isi dea seama ca te poate pierde oricand,. Spune-i mai mereu cat de bine te simti in compania lui si poate asa isi va da seama ca uh esti mai buna decat prt lui si ca uh esti cea care il merita. Sper ca ti-am fost de ajutorkiss

succeslove struck

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Nu iti doresc sa fii in locul prietenei lui.mai bine pune punct acestei relatii ca roata se intoarce si poti sa o patesti si tu.nu stiu cu poti sa imparti un baiat cu alta.

| Lucian_1592 a răspuns:

Esti cu capu' fata. Va meritati unu' pe celalat. iar baiatu' de care vb nu o merita pe prietena lui, sper sa afle, intr-un fel sau altu cu cine sta. iar tu, esti o panarama de om.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și cum vrei să știi că e îndrăgostit de tine. Faptul că faceți sex nu e o dovadă? Cam ce ai mai vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu parkour010!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o cur*a. Sper sa ai parte de acelasi tratament cand o sa ai iubit sa se duca cu alta sa vezi cum e.mori jigodie. tarfa ieftina. mie scarba de tine si de altele care sunt la fel ca tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu te respecti trebuia sa ii zici sa se desparta de prietena apoi te intalneai cu el, dar de fapt iti place, daca l-as prinde pe prietenu meu cu vreuna cred ca i-as bate sau chiar mai rau. Astea se numesc fufe sau curve fara suparare au si ele nevoie de p... si asfel strica relatia altuia, poate numa se foloseste de tine dar el isi iubeste prietena astfel se despartea de ea de mult. Eo zic sa fii fata desteapta si sa-i zici la prietena lui cu ce fel de om sta, apoi sa vezi ce iese si pe cine alege