| IIIIIIIoannaaa a întrebat:

Acum aproape 3 ani am cunoscut un tip care a devenit gen fratele meu si cel de la care ceream mereu sfaturi.asa si el m-a facut sa-mi dau seama de multe chestii si sa ma schimb.el mi-a zis ca nu se merita sa bag sentimente cu baietii si sa-i iau doar pentru distractie si l-am ascultat si n-am mai pus sentimente deloc si a fost f bine.dar acum s-a cam incurcat treaba ca am cam inceput sa tin destul de mult la actualul si in ultima saptamana a cunoscut niste tipi mai smecherasi sa zic asa si a inceput a se schiba din baiatul care era gen super bun cu mine si imi facea tot felul de gesturi prin care imi arata ca tine la mine intr-un baiat de genul:pisi hai pe la mine...sadsi pana acum era atat de usor cu baietii de genul ca ii tineam cat era traiam momentul si cand vroiau mai mult sau ma deranjau cu ceva next.dar la el mi-am dat seama ca tin si ma simt asa de aiurea ca acum iese cu aia in fiecare zi si toate fetele umbla dupa ei si am impresia ca sunt pe cale sa-l pierd si nu stiu ce sa fac(o singura data ne-am certat pana acum dar mai demult tocmai pentru ca si-a dat seama ca eu nu bagam sentiment..sincer la inceput nu am bagat dar cum am bagat fara sa vreausadce sa fac?(a si apropo suntem de aproape 6 luni impreuna)

4 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Pai intreaba-l ce alege pe tine care esti iubita lui sau niste "prieteni"?! Iti spune "pisi hai la mine" si etc pentru ca este invatat de acesti "smecheri" sa se culce cu tine. Spune-i ce am zis mai sus si atunci iti vei da seama daca te iubeste sau nu.Succes,sa va tina relatia si sa nu va despartiti!

| Xenya a răspuns:

Buna!
Poti sa discuti cu el despre ceea ce te deranjeaza si apoi sa vezi ce este de facut.

| NuMaSuporti a răspuns:

Alta cu**a, sincer fetele ca tine nu merita sa fie fericite! Mai baga next next next fata numar!

| Dariusuu a răspuns:

Nu-l pune să aleagă între tine și prieteni lui căci cu siguranță nu vei tu cea aleasă.(presupun).
Spune-i ce te supără draga mea, ai tot dreptul.
Nu contează dacă stă cu ei atât cât îți oferă atenția de care ai nevoie.

O zi frumoasă îți doresc.