| Anyella25 a întrebat:

Acum aproximativ 5 luni, am facut sex cu fostul iubit ( am fost impreuna 2 ani ) si am fost prima lui iubire si el la mine la fel. Acum el este cu altcineva si a facut si cu ea din cate am inteles, dar inca mai ma cauta si spune ca ii e dor de mine. Oare mai tine la mine? Ma va uita vreodata?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca tu esti cea care a rupt relatia dintre voi, e posibil ca el inca sa te mai iubeasca, chiar daca e acum cu alta fata. Daca el e cel care s-a despartit de tine, stie ca inca tii la el si profita de asta ca sa mai schimbe pasarica atunci cand se satura de cealalta.

| d3javw a răspuns (pentru wildthing):

Atât de adevărat

| d3javw a răspuns (pentru wildthing):

Probabil că și-a dat seama când a mai cunoscut și alte fete ca nu o să mai găsească pe cineva la fel de bună ca tine, mai ales dacă spui că ai fost prima lui iubire, caută in celelalte fete să aibă minim calitățile pe care le-ai avut și tu ca sfat aș putea să-ți spun să îl uiți, știu că este greu la început, dar gândeștete că viața este scurtă și nu merită să ți-o irosești cu persoane care nu te apreciază cu adevărat pentru persoana care ești cu adevarat.O zi frumoasă să ai!

| kandaraki a răspuns:

Probabil ca ii e dor de pasarica ta si incearca sa te aiba in pat

| Andrei258 a răspuns:

Depinde de cat de bine au mers lucrurile in relatie

| Issabelle6789 a răspuns:

Am citit intrebarile tale.Parerea mea(am trecut si eu prin asta)este ca este un golan care doar a vrut sa te duca unde avea el nevoie apoi si-a cautat urmatoarele tinte.Cel mai bine este sa uiti de el si sa iti vezi de viata ta deoarece este un nesimtit.Gandeste-te ca daca erai prima lui iubire nu mai se uita dupa altele.Acum inca te cauta deoarece(probabil)vrea sa mai faceti sex ori ca lui nu ii convine ca a fost parasit(l-ai lovit in orgoliu).Asa am patit si eu... poveste luuunga :-))