| Alexandru_Marian_2003 a întrebat:

Acum cateva zile am vorbit cu o fata pe Facebook chiar am avut o relatie duca ceva timp aflu ca era un cont fals facut de 2 colege de clasa. Ce sa fac casa ma razbun pe ele?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fa pipi intr-un bidon de 2 litri si aruncale pe fata sau pe cap, daca crezi ca nu o duci bine la scoala cu invatatul pregateste-te sa ai concediu cateva zile acasa de la diriga

| wildthing a răspuns:

In loc sa te razbuni, mai bine le intrebi careia dintre ele ii place de tine, pentru ca nu iti faceau farsa asta deca le erai indiferent.

| Violleta2022 a răspuns:

Ignorandu-le complet, vei avea satisfactia dorita.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu ar trebui sa le feliciti, pentru farsa lor reusita. Dupa cum se stie razbunarea este atributul unei anumite categorii de persoane, astfel ca prin indiferenta ti-ai demonstra inteligenta. big grin

| Sorinx a răspuns:

Cum sa te razbuni? S-ar putea sa te placa una dintre ele tongue Si au vrut sa vada daca pot avea o relatie cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Theodora_Đaria_2000 a răspuns:

Poți face ceva ce sa le doară.De exemplu poți sa creezi un cont de Facebook apoi sa pui o poza drăguță cu un baiat, iar apoi sa o întrebi sau sa le întrebi încetul cu încetul numarul de telefon adresa si alte lucruri de exemplu codul postal. Apoi la scoala cand mai mergi, intr-o cutie sa pui ceva de genu o scrisoare: Multumesc ca mi-ai oferit toate informatiile tale.Ne întâlnim curând.Eu te cunosc, dar tu nu.O sa ma vezi cand te astepti mai putin.Iti stiu parola de la Facebook.Semnat Nume
FUNDA?

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns (pentru Theodora_Đaria_2000):

Proasta idee, in primul rand nu p sa dea date personale, in al doilea rand daca ele au facut exact aceelasi lucru o sa fie aproape imposibil de pacalit.