| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile dupa 3 luni de cand plac un tip foarte popular am intalnire cu el diseara! :X:X:X:X:X
De cand am stabilit asta, nu pot sa ma concentrez pe nimic. Cel mai important, nu pot sa ma concentrez pe invatat. Am foarte mult de invatat pe maine dar imi zboara gandul intr-una la ce va fi diseara. Ce fac? sad

1 răspuns:
| iubaretulcata a răspuns:

Buna sincer fi linistita este ceva normal sincer sa stii eu cred ca si el are emoti deseara si se gindeste la tine in final asa este de cind lumea e ceva firesc toti am trecut prin asta ai numai bine si succes deseara ...iti doresc tot binele din lume