| Cigαяєttє a întrebat:

Acum cateva zile un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si i-am zis ca nu, acum imi place mult de el si nu stiu ce sa fac.Idei?

7 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Sa ii zici ca ti-a fost rusine atunci de el... dar si tu il placi si ai vrea

| burzum96 a răspuns:

Explica-i situatia. E imposibil sa se fi razgandit asa de repede, fi sigura.

| inghetsatacufistic a răspuns:

Pai spune`i...
asta e singura solutie

| doinitza12 a răspuns:

Pai spune-i ca te-ai razgindit.si nu esti contra sa esi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mai intai sa-i arati prin anumite gesturi ca il placi. Poate daca il abordezi prea direct o sa fie prea brutal cu tine deoarece ar tinde sa se razbune pentru faptul ca l-ai refuzat pentru prima data.Incerca sa fii mereu cat mai propae de el, vorbeste cu el, flirteaza cu el, atinge-l ca din gresala.pana la urma o sa-si dea seama ca il placi. Daca vezi ca si el iti raspunde la fel atunci poti merge mai departe si sa-l intrebi daca nu ar vrea sa iesiti la o plimbare.Atunci poti sa vorbesti cu el si sa-i spui ce simti si ca iti pare rau ca l-ai refuzat prima data.Mult succes si data viitoare fi mai hotarata pentru ca la baieti le plac fetele care stiu exact ce vor.

| valy1233 a răspuns:

1.nu inteleg dc i-ai zis ca nu vrei
2. spune-i printr-un mesager(prieten/prietena) ca vrei sa fii cu el si ca prima data a fost o greseala cu raspunsul negativwinking

| DianaAndreeaDeea a răspuns:

Pai trebuia sa te gandesti inainte sa raspunzi.