| caritas a întrebat:

Acum cateva zile,vorbeam foarte mult cu o fata,uneori chiar imi scria ea prima, pana i-am zis ca o iubesc si ea mi-a zis ca nu sunt pe gustul ei.Si eu tot insistam si ne-am certat...sa ii mai scriu un "ce faci?" sa astept ceva timp sa treaca? Sau sa o las balta?

Răspuns Câştigător
| Skrilly a răspuns:

Esti bine?
atat ii zicihappy

4 răspunsuri:
| ChromePlay a răspuns:

Lasa timpul sa rezolve problemele!

| AlexAxel123 a răspuns:

Las-o in pace. Fete gasesti la orice colt de strada

| Bodea_CaTalinn_1999 a răspuns:

Trimite-i un sms si daca nu.ti raspunde nu mai insista! asa o faci sa se creada importanta si o sa faca ce vrea din tine (parerea mea ) happy

| caritas explică (pentru Bodea_CaTalinn_1999):

Ce mesaj?

| Skrilly a răspuns (pentru caritas):

Esti bine?
atat ii zicihappy