| vyky a întrebat:

Acum ceva timp am aflat ca prietenul meu sta cu o alta fata de care intre timp s-a despartit si aceasta vrea sa se impace cu el dar a recurs la cea mai josnica metoda adica vroia sa se culce cu un amic de al lui numai ca acesta sa ii impace.Eu am aflat acest lucru si i l-am spus (fostului meu prieten)credeti ca am facut bine? va rog ajutaima cu un sfat.

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Fata aceea e foarte josnika ai facut doarte bine ca sa stie fostul tau prieten ce podoaba are va sti pe viitor sa se fereasca de asemenea situatii iar uhmai bine vezi-ti de viata ta nu te mai baga in treburile lor deoarece uh nu mai faci parte din prezentul acelui baiat

| Addy5xD a răspuns:

Ai facut foarte bine. Asta da dovada ca tot il mai placihee hee. Cat de putin, dar tot mai exista acolo in inima ta. happy