| swet girl 22 a întrebat:

Acum ceva timp m-am certat cu un baiat la cere tineam ff mult sil placeam enorm dar el nu stia si sa departat de mine din cauza unui fost prieten de-al meu. aveam nr lui de tel dar timp de 2 luni si ceva n-am indraznit sa sun nici macar sal salut, doar il sunat cu privat sai aud vocea si nu vb.aseara insa mi-am luat inima n dinti si l-am sunat si am vb cu el si am lamurit situatia, mi-a spus ca nu are si ca nici na avut nimic cu mine doar ca ai era frica sa nu aiba probleme cu fostul meu.am fost in culmea fericirii cand mi-a zis ca o sa fim ca inainte cei mai apropiati prieteni(eu stiam tot de el si el de mine, chiar si lucruri intime, si tocmaide asta a inceput sa tin la el pentru ca ma intelegea.si imaginati cat de fericita am fost cand ma sartat prima data...in joaca, fara sa ma astept eu). duminica merg la un spectacol intr-un oras apropiat, si merge si el cu mine, si raman peste noapte la o prietena si el ramane tot la prietena mea...deci o sa fim impreuna, si stiu ca o sa vrea sa ajungem si mai departe, adica sa facem sex.eu nu m-am culcat decat cu un singur baiat acum 8 luni.si as vrea sa ma culc cu el dar mi-e frica sa nu ma lase dupa.il cunosc si cred ca n-ar fi instare dar totusi mi-e frica.nu stiu ce sa fac? daca ma culc cu el si ma lasa dupa? nas putea sa stiu ca m-am culcat cu baiatul pe care il iubesc enorm si el apoi sa ma privesc apoi iar ca cea mai buna prietena! ce sa fac?

scuzatimi greselile am emotii de aseara numai la asta ma gandesc!

Răspuns Câştigător
| mon@29 a răspuns:

Fata depinde de ce simti u pentru el si invers. poate nu vrea chestia aya mai jty. dar mno daca vz ca vrea intreaba-l prima oara dc vrea si apoi sa va punety de acord.nu cred ca e joaca de copii.ai grija.baftawinking

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Eu cred ca indiferent ce am spune noi tu vei face dragoste cu el!
De ce cred asta? Fiindca ai planificat iesirea impreuna, sederea impreuna la o prietena, etc. Tu ai dori de fapt ca cineva sa-ti confirme ca ceea ce vei face va fi bine. Din pacate eu nu pot confirma ca decizia ta este cea mai potrivita.
Iti doresc sa fie ca in visele tale frumoase!
BAFTA!

| zizibela a răspuns:

ATHOS un raspuns perfect inteligent si la obiect! swet girl 22 ar trebui sa iei in considerare ce zice! este absolut adevarat! nu as putea sa-ti dau un raspuns mai bun