| WarGarurumon a întrebat:

Acum ceva timp unei fete i-a placut de mine. A fost o perioada frumoasa in care ne intalneam vorbeam pe mess si la telefon. I-am trimis sms daca vrea sa fim impreuna. Mi-a zis ca stiu raspunsul dar si ca ii place de mine. A doua zi cand am dat sa o sarut m-a oprit si s-a distrus tot. Cu ce am gresti?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu se poate, ai omis sa ne spui vreun amanunt. O fata care te place, nu reactioneaza asa violent din cauza faptului ca ai incercat sa o saruti. Sigur, s-ar putea sa refuze sarutul daca se intampla prea repede, dar nu va rupe relatia din aceasta cauza, pentru ca in sinea ei se va simti flatata. Va spune "nu" pe moment, sperand maine vei incerca acelasi lucru. happy Eu ma gandesc ca nu cumva tu, sa fii fost un pic "brutal". Ai incercat cumva sa o fortezi dupa ce ea a spus "nu"? Mai exista posibilitatea ca tu sa-i fi spus ceva ce a deranjat-o.

| BlueHusky a răspuns:

Nu cred ca mai conteaza prea mult cu ce ai gresit vezi cum "repari"... probabil ca te-ai grabit (+1anda +1deea)

| 666_7474 a răspuns:

Poate nu era pregatita pentru un sarut la prima intalnire thinking Unele fete nu accepta acest lucru, iar tu trebuia sa iti dai seama. Depinde acum de firea ei, daca era timida, e clar motivul, daca era mai tupeista, posibil sa nu fi dorit thinking

Sper ca te-am ajutatwinking

| anDa a răspuns:

Ai luat-o prea din start. Trebuia sa astepti raspunsul(chiar daca ti-a spus ca il stiai, fetele te iau mereu prin surprindere cu fel si fel de smecherii) si o luai incetisor. O mangaiere, un sarut pe obraz, cuvinte soptite si abia spre final un sarut... Acum incearca sa porti o discutie cu ea, sa o intrebi daca ajungeti sa aveti o relatie si urmeaza pasii de mai sus.
Mult Succes! Sarbatori Fericite!

| Ionut a răspuns:

Stiu sentimentul, e nasol, te simti respins si parca vinovat de ceva. Poate e timida sau poate nu-i place sa o faca in public. Incearca si vorbeste cu ea ceva mai serios happy

Bafta! si Succes! iti tin pumni! happy

| ProjectJackpot a răspuns:

De ce nu porti o discutie lamuritoare cu biata fata care a fost asaltata de tine?

| anonym_5376 a răspuns:

Pai logik chiar nu ai facut bines

deci sti cum rezolvi totul? II mai trimiti un sms daca vrea sa fie cu uh

Daca iti spune din nou ca stie rasp si ca ii place de uh atunci trimite-i uh inapoi sms si zi ca asta inseamna da? ddak ea va rasp cu da atunci sa-i spui ca o ubesthi

si inkearka sa fitzy singuri sa nu fie nimeni in jurul vostru pentru a fi foarte romantic

SUCCES

| WarGarurumon explică:

Nu am fost "brutal" cu ea. Am spus ca lucrurile mergereau foarte bine.

| danyelle_5059 a răspuns:

Pai dc te-ai grabit sa o sarutzi tzia spus ea ca este pregatita sa incepetzi relatzia? Eu iti recomand sa fii calm si nu te grabi asa suntem noi fetele unele mai rapide altele se lasa convinse mai greu big grin. Sfatul meu lasa totul sa mearga de la sine!