| LookAtMeNow a întrebat:

Acum mult timp am fost cu un baiat si mi-a fost greu cateva luni pana cand a intrat la liceu si nu l'am mai vazut asa des. Astazi l'am vazut si parca mi'au revenit niste sentimente dar nu cred ca ceva mai este posibil. S'a uitat inspre mine dar mai eram cu o fata deci nu stiu la care dintre noi s-a uitat thinking
Nu e asa urgent deci cine vrea sa imi dea un sfat, multumesc :*

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu stiu care e intrebarea happy

daca vrei sa stii daca t place nu stiu nu pot sa imi dau seama doar dintr-o privire:*

cel mai ibine e sa il intrebi pe el

baftasmug:*

| Scriiitoare a răspuns:

Pai numai tu sti ce simti pentru el si de ce nu petreci mai mult timp cu baiatul acela? e firesc sa se uite la tine, pentru ca ati fost impreuna. mai bine intreaba-l daca mai simte ceva pentru tine. baftakiss