| OFataCuChipDeInger a întrebat:

Acum o saptamana am fost violata de 3 tipi. Nu stiti voi cat de groaznic a fost. Nu mai suport atingerea nici unui baiat si sunt foarte distanta cu prietenul meu. Vreau sa scap de cosmarul astacryingcrying. Nu mai suport. Am cosmaruri noapte.nu pot sa dorm.Mereu ma gandesc la ziua aia care mi-a schimbat viata. Nu voi uita amintorea asta cat voi trai, dar vreau sa incerccryingcryingva rog ajutati-ma ca nu mai suport!

21 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Imi vine sa cred ca minti!
In primul rand trebuia sa mergi la politie, sa te lasi consolata de familie si iubit, nu sa cauti rezolvare pe net, caci n-o s-o gasesti!
Daca e adevarata povestea, imi pare nespus de rau si sper cu timpul sa treci peste!

| shtephie a răspuns:

Spune-le parintilor, iubitului ei te vor ajuta sa treci peste necazul asta sad!
Nu mai suport indivizii astia care iji bat joc de fete, nu se pot numii barbati!
Sexul=placere
Incearca sa-ti revii vb cu cei care tin la tine si te vor ajuta!
Te poti duce si la un psiholog.
Imi pare foarte rau!
Toate fetele suntem alaturi de tine!
Iti doresc sa stergi cu buretele aceasta intamplare(stiu ca e greu)
si sa ai o viata frumoasa alaturi de persoana iubita!

| lilstar a răspuns:

Imi pare rau pentru ti s-a intamplatsad trebuie sa fie ingrozitor. Nu stiu daca am eu cuvinte care sa te ajute sa treci mai departe. Psihologul ar fi o varianta buna, ar stii ce sfaturi sa iti dea, ei sunt specializatihappy
Baftahappy

| mary_5801 a răspuns:

Nu pot sa stiu prin ce ai trecut, dar imi imaginez, si imi pare nespus de rau pentru tinein urma cu cativa ani, am fost si eu destul de aproape sa patesc asa ceva. dar D-zeu m-a vazut si m-a ajutat.am fost norocoasa.ar trebui sa incerci sa fii mai sigura pe tine.tot raul a fost facut deja, acum vei fi mai curajoasa(ce nu te omoara, te face mai puternica). nu te izola. ia-ti un spray paralizant cu piper, sau un electrosoc. ia-ti masuri de siguranta.si vezi ca pe youtube sunt exercitii de autoaparare, poti incerca. o sa te simti mai bine sper.incearca sa meditezi, sa scoti ura din tine, si sa o inlocuiesti cu bucuria faptului ca esti inca in viata. uite, de aici poti lua muzica relaxanta, pentru toate momentele zilei http://www.newageparadise.tk/......ic_27.html

| Fllly a răspuns:

Mergi la un psiholog.straight face
el te va ajuta.straight facestraight facestraight face

| mirabella_1176 a răspuns:

Du te la politie tipii aia trebuie sa plateasca pentru asta... vb cu parintii tai si asa vei scapa de cosmarul asta

| savingyou a răspuns:

Draga imi pare foarte foarte rau! asta este o trauma pshihologica si de asta ai nevoie de sustinere morala din partea prietenilor! petreceti timpul cu ei si poate asta te va face sa uiti de ceea ce ti s-a intamplat! daca nici ei nu te ajuta atunci o vrianta buna ar fi pshihologul(de dorit sa fie o doamna pentru ca ai spus ca nu suporti de la momentul dat baietii)SUCCES! sper sa treci cit mai curind peste asta! si mereu nu uita daca ai nevoie de o oarecare sustinere suntem mereu pe TPU!:*

| ..:::Andrada:::.. a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa uitzi...
Du-te la un psiholog pte. te va ajuta cu ceva sad
Imi pare sincer rau...
Nuj cat de aiurea pte fii...
Sper sa treci cu bine;*

| 1235678907452352 a răspuns:

Parintiilor le-ai spus ei cu siguranta te vor ajuta:-s.

| mutty a răspuns:

Mkr, aratau bine?

| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Trist, din pacate mai exista si bestii care se numesc oameni, ti-as recomanda sa mergi la psiholog... sper sa fie bine

| alynutza_4997 a răspuns:

Uita pur si simplu ok? incepe o noua viata nu trebuie sa traiesti toata viata cu cosmarul asta binewinking? bafta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi la un psiholog si sa vb despre toate astea...sau sa le spui si alor tai, daca te simti mai bine si prietenului tau, ca sa stie cum sa se comporte cu tine...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa rau psihologul e rezolvarea poate medicul iti da o vizita gratuita la psiho.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa vrajeala, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba du-te si te spnzura si nu mai mainti ca nu te-o violat nimenirolling on the floorsa vezi cand la spun la fete despre asta rolling on the floor te cunosc walaughinglaughing)laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca nu esti singura care trece prin asta, incerca sa mergi la pshiholog sau vorbeste cu o persoana apropiata. daca nu ai incedee in nimeni cauta pe net si sigur vei gasi id-uri sau ceva de genu a unor fete care au trecut si ele prin asta. vorbiti si impartasiti ce credetiwinking va fi OK pana la urma... a si spune-i prietenului tau sa nu te atinga sau ceva de genul asta pana nu esti pregatita. poate ar trebui sa renunti la tipi pentru o vreme. sper ca te-o ajutat kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tipat si tu dupa ajutor?

| coolme a răspuns:

Du-te la un psiholog pana cand nu e mai rau. sper sa treci repede spere asta.gandestete la ceva frumos ceva amuzant ceva care sa nu iti mai aduca aminte de idiotii aia. vb si cu parintii te vor ajuta.ceao.succes!

| pisicutapispis a răspuns:

Si nuai tipat si tu?

| pisicutapispis a răspuns:

Ai tipat si tu dupa ajutor?