| ElenaElena2002 a întrebat:

Acum o zi eu si prietenul meu ne-am lasat dusi de val, dar cand am ajuns la partea in care sa introduca penisul ne-am oprit caci ma durea foarte tare, nu a introdus penisul, dar am o durere in vagin care ma sperie. Mai sunt virgina? Sunt foarte speriata caci regret ca m.am lasat dusa de val deoarece am doar 15 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform parerii generale sau unanim acceptate o fata/femeie isi pierde virginitatea in momentul in care himenul/vaginul ajunge sa intre in contact cu un penis real/adevarat al unui baiat sau barbat chiar daca penisul nu este introdus in vagin. In conluzie nu mai poti fi considerata ca fiind virgina chiar daca "pasarica" ta nu a fost deflorata. Durerea care o resimtesti se datoreaza probabil traumatizarii intregii zone genitale adica a vulvei, a labiilor si a clitorisului. Multa sanatate!

| ElenaElena2002 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar cad voi avea un act sexual "complet" va durea la fel? Va curge sange?

| OMFGConrad a răspuns (pentru ElenaElena2002):

Nu, nu va durea, dacă iubitul tău știe ce și cum să facă, vei simți plăcere.

5 răspunsuri:
| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Nu te speria de madular, esti femeie de acum. Mult noroc si multa protectiewinking

| Marinelsuceava a răspuns:

Prea tarziu esti o tarfa