| DUTCH a întrebat:

Acum sincer, la ce varsta v-ati inceput viata sexuala?
: d

Răspuns Câştigător
| Georgiana_4310 a răspuns:

Cand inca purtam pampers laughing

15 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cred ca am avut 27? Cu cea care, 8 luni dupa evenimentul asta, mi-a devenit sotie. Sunt aproape 6 ani de atunci. happy

| nobody_9468 a răspuns:

Acum o luna si... o zilaughing. La 14 jumate, ok stiu ca e prea devreme, dar nu regret nimic!

Bafta.

| Pho3nix a răspuns:

Pe la 99 de ani. Cam asa.

| soricica a răspuns:

La 15 ani jumatate si inca sunt cu aceeasi persoana de 2 ani:X
Bye:*

| Daiana_1431 a răspuns:

| ioooooooooo a răspuns:

La 13 ani baiat:::

| ancutsa410 a răspuns:

15.

| DUTCH explică:

Mi-a placut raspunsul tipei, georgiana. vroiam doar sa dau o stea : )) nu va imaginati ca m-as baga in vietile voastre : d

| ioanaaa_3599 a răspuns:

Eu am 15 ani si nu mi-am inceput viata sexuala. Mi se pare mult prea devreme, vreau baiatul potrivit nu cu primul care imi iese incale.Si preferabil dupa 18

| Nikol_9025 a răspuns:

La 15big grin

| JohNNN a răspuns:

Cu 12 luni inainte sa te nasti tu happy

| Posesiv a răspuns:

La 15 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sincer c *** t intereseaza. nai treaba happy laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand inca purtam pampers laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 si ceva si nu am degand sa mi-a incep inca. doar daca va veni pers potrivita