| Lauralauratrusca a întrebat:

Acum un an am cunoscut un tip de care m-am indragostit. El a fost sincer cu mine de la inceput si mi-a spus ca este cu altcineva.Am acceptat aceasta situatie catva timp dupa care mi-am dat seama ca nu pot accepta sa fiu pe locul 2 si am pus punct relatiei.Ne-am mai vorbit destul de rar, toate discutiile fiind duse de el catre sex, lucru care nu-mi convine deoarece nu sunt obiect sexual.Aseara am vorbit cu el pe mess si mi-a propus sa ne vedem, iar cand am acceptat mi-a spus ca trebuie sa vada ce program are a lui. M-am simtit extraordinar de umilita.as vrea sa-l fac sa se simta la fel si nu stiu cum? voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| ciresicaSiatat a răspuns:

Ignora-l cel mai simplu si mai elegant mod cu putinta

| Jacky_7317 a răspuns:

Parere-ca esti o... mioritsa! ce tii tie de cealalta? nu ii da sex retardatului cela da iesi cu dinsu in oras si fa cit mai posibil ca zebra lui sa afle de asta.cred ca un plan mai bun nu e...
skypul meu: jacky. sparrow2 acolo mai vorbim.

| anonim230 a răspuns:

Buna, o parere personala, daca crezi ca el tine la tine sau chiar ii pasa, ii poti spune ca esti cu altcineva si ca esti fericita asa si daca chiar te iubeste se va simti putin dat la o parte. nu stiu, e doar o parere. sper ca te-a ajutat putin, oricum tipul pare aiurea, parerea mea.

| HotChoclate a răspuns:

Nu il baga in seama.Incerca sa il ignori. Daca tu tot il accepti normal ca el continua cu jicnirile.Ai putea sa vorbesti sa te intalnesti cu el si sa apari cu altcineva sa il saluti si sa mergi la departe. oricum trebuie sa renunti sa ii faci pe plac.

| Lauralauratrusca explică:

Se apropie ziua lui.ce spuneti sa-i trimit mesaj sa-i spun la multi ani?