| Lauralauratrusca a întrebat:

Acum un an am cunoscut un tip de care m-am indragostit. El a fost sincer cu mine de la inceput si mi-a spus ca este cu altcineva.Am acceptat aceasta situatie catva timp dupa care mi-am dat seama ca nu pot accepta sa fiu pe locul 2 si am pus punct relatiei.Ne-am mai vorbit destul de rar, toate discutiile fiind duse de el catre sex, lucru care nu-mi convine deoarece nu sunt obiect sexual.Aseara am vorbit cu el pe mess si mi-a propus sa ne vedem, iar cand am acceptat mi-a spus ca trebuie sa vada ce program are a lui. M-am simtit extraordinar de umilita.as vrea sa-l fac sa se simta la fel si nu stiu cum? voi ce parere aveti? urmeaza ziua lui curand.sa-i trimit mesaj sa-i spun la multi ani?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E adevarat, e un nesimtit dar nici cu tine nu mi-e rusine, pasarica. Tu esti principala vinovata, pentru ca ai acceptat situatia asta din start. De ce il invinovatesti pe el? Cainele, daca gaseste poarta deschisa, intra in curte.

| sofia_8041 a răspuns:

Parerea mea ii ca ar trebui total indiferenta cu el.Baiatul asta nu te merita.Niciodata nu ti-a acordat l; ocul pe care il meriti si mereu te-a pus pe locul 2 in raport cu orice.
Cel mai bine ii sa nu mai vorbesti cu el si sa il ignori tottal...indiferenta doare cel mai tare.

| ThePunisher a răspuns:

Il ignori, mergi mai departe, si altadata nu te mai incurci cu nesimtiti care joaca la doua capete. Intotdeauna am detestat genul asta de persoane care umbla cu doua sau mai multe fete, si sunt baiat, dar nu am facut si nici nu o sa fac chestia asta... mi se pare ca iti complica existenta, sa umbli si cu aia, si cu ailalta... Cel mai bine, il bagi in p***a ma-si, si altadata nu mai accepti compromisuri de genul asta. Mult succes!

| Onwerside a răspuns:

Sincer n-am inteles o boaba laughing
Explica mai in detaliu

| stephanny a răspuns:

Clar nu-i trimiti mesaj de la multi ani. uita-l. cel mai bine!