| AndreeaRullz a întrebat:

Acum vb cu un baiat pe mess.Cum sa-l invit sa iesim afara?love struck

22 răspunsuri:
| dennnnnnisa a răspuns:

Ba boule hai afara cu mine happylaughinglaughinglaughing glumeam... "Buna eu nu sunt prea tupeista. dar totusi as vrea sa iesi cu mine afara " sau "S`ll mai vi afara? ", "Hello! hai la un suc " na mie mi se pare cea mai originala prima happylaughinglaughinglaughinglaughing

| alexflor87 a răspuns:

Asteapta sa te invite el.

| Ioanna2012 a răspuns:

Eu fiind o persoana tupeista laughing i-as spune...bah vi pe afara?
dar poti sa il intrebi si asa... auzi...batting eyelashes vi cu mine pe afara ca m-am plictisit sau. prietena mea cea mai buna e ocupata si eu vreau sa ies pe afara vi?

| B3bytzaa a răspuns:

Sau ii poti bate apropouri de exemplu:"ce plictiseala.as vrea sa ies afara da n-am cu cine la ora asta " ori ca prietena ta e ocupata.Sau spune-i-o direct.Il vei impresiona poatehee hee

| madalinutza a răspuns:

Ceau:*
pai poti sa-i spui asa.:Nu vrei sa iesi putin cu mine pe afara?
Sau ii spui ca te plictisesti. si intreaba-l daca are timp liber sa iesitzi putin.
succes:*

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

"ai ceva stabilit pentru azi?"

| asdffghjjkl a răspuns:

Intreaba-l big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alexflor87 nu neaparat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fta me... da un mass cu cine vrea sa iese afara.sh daca vezi ca nu zice nimic ii lansezi oferta.sh mai inviti sh vreo prietena.sh totul e rezolvat.:X

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Tot pe mess. Spune-i ca se apropie primavara si ca este atat de frumoasa natura. De ce sa nu o savurati impreuna? Mult succes!

| eu_8583 a răspuns:

" auzi, nu crezi ca e cazul sa ne vedem! "

| griiulain a răspuns:

Roga-l sa inchida calculatorul sau spune-i ca nu mai ai net

daniela
| daniela a răspuns:

Hei ai auzit de filmul... eu cred ca e super, ruleaza la cinematograful... ce zici mergem sa-l vedem impreuna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa "iesiti afara", trebuie neaparat sa-l inviti la un pahar cu laxativ.

| seby8873 a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau dar asta e o chestie de fapt cea mai de baza chestie cu care se epoate incepe o relatie sau o prietenie...nu sti cum sa il chemi afara cam ciudat sau esti prea tanara ca sa stii

Bula
| Bula a răspuns:

Simplu! Prin mess, in cuvinte!
Nu fii timida si pune-i intrebarea in modul cel mai natural, direct!

| love44katyp a răspuns:

A venit acum la mine o prietena si m-a chemat afara, si eu proasta am refuzat-o... oare de ce
Chiar... vr sa iesi afr?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt diana si sa stii ca am ideea perfecta pentru intrebarea ta! spune-i asa :buna vrei sa iesit pe afara mai incolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai zici dar i-ar face placere sa va vedeti sau sa iesiti prin parca. daca nu ai zici u astpt sa te invite el. da ai de astpt daca nu a facut nimic pana acum.si ai sa mori de plictiseala an casa,. succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalincatalin1989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei nu vrei sa tragem o plimbare pe afara. funda