| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo 3 ani (acum am 14) obisnuiam sa fac laba de vreo 4 ori pe zi. Si intr-o zi am facit-o consecutiv de mai multe ori si la un moment dat a inceput sa ma doara penisul si sa imi curga sange din el. Mai tarziu aflam despre asa-zisa,, ata". Oare atunci mi s-a rupt ata? Nu mi s-a mai intamplat sa sangereze penisul vreodata de atunci.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ne intrebi pe noi daca s-a rupt? Pai tu nu stii? Ia verifica laughing
O mai ai acolo? E intacta? Daca da, nu s-a rupt si cine stie ce naiba ai patit atunci. Mai bine mergeai la doctor, nu e normal. (nici sa se rupa, nici sa-ti curga sange)

| CutieDeCarton a răspuns:

Nu ai de ce sa te îngrijorezi, și eu am pățit asta de câteva ori. Îți recomand să faci o pauza vreo săptămână, cat despre ață nu cred că ți s-a rupt, doar tu ști cum arată penisul tau.

| mihai69 a răspuns:

Cine știe? probabil doar s-a „fisurat" puțin, dacă se rupea de tot, sigur se vedea și nu mai întrebai aici.